| Trandafiiiiiiiiiiiraș a întrebat:

Am pus o intrebare de mult, legata de niste site-uri cu filme.De ce mi-a fost stearsa tocmai acum si de ce?

6 răspunsuri:
| YoBuDy a răspuns:

Pentru ca dupa o verificare a administratorilor asupra intrebarii tale, s-a constatat ca incurajezi pirateria, pentru ca prin aceea intrebare ceri site-uri ilegale happy

Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca postarea ta incalca regulamentul si abia acum a fost vazuta.

| TPU.ro a răspuns:

Facem curatenie periodic pe site dupa anumite cuvinte cheie si atunci stergem si postarile care ne-au scapat la verificarile zilnice.

Alexandra - TPU

| Trandafiiiiiiiiiiiraș explică (pentru TPU.ro):

Da,dar ma refer nu se intampla nimic nu? Stiu ca o data inainte sa postez un raspuns mi-a aparut ceva in genul daca sunt sigura ca vreau sa-l public,ceva legat de piraterie si mai zicea ca pe urma publica datele despre mine,inclusiv ip-ul sau ceva de genul,nu mai stiu exact,si n-am mai publicat raspunsul.
Ceea ce vreau eu de fapt sa zic e ca, acum ca am pus intrebarea aia(si cand am pus-o nici macar nu m-am gandit ca nu respecta regulamentul, pur si simplu voiam sa vad filmele fara publicitate) si chiar daca ea a fost stearsa, asta nu inseamna ca au fost publicate date sau ceea ce am zis eu mai devreme acolo, nu?

P.S:Imi cer scuze pentru exprimare.

| TPU.ro a răspuns (pentru Trandafiiiiiiiiiiiraș):

Divulgarea datelor tale (Ip, internet service provider) se face organelor acreditate doar daca ne solicita acest lucru.
Sugestia noastra este sa nu mai postezi asemenea intrebari.

Alexandra - TPU

| Trandafiiiiiiiiiiiraș explică (pentru TPU.ro):

Si v-a solicitat?