| XxMatei99xX a întrebat:

Am vazut ca este o categorie pe TPU, se numeste Cauze Nobile, dar nu stiu cum sa pun o intrebare cu categoria asta, Va rog ma ajutati?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Buna,

Acea categorie este inchisa, nu se pot posta intrebari acolo. Dar poti posta oriunde si daca se incadreaza acolo, ea va fi mutata.

Cu drag,
Cristina.

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Adica?
Intrebi pur si simplu ceva legat de cauze nobile, nu-i atat de greu.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru LPCTSTR):

Am văzut că nu mai apare în lista de categorii când pui o întrebare. Sau doar mie nu-mi apare?

| LPCTSTR a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

N-am vazut pana acum.

| Fatamuntilor a răspuns:

Din cate stiu eu, DOAR adminii pot posta la acea categorie!
Noi doar raspundem!