| LiliJB a întrebat:

Am vazut ceva interesant.Intrati pe pagina mea de profil TPU si cautati-o pe ioanabondar la prieteni. Dati clic pe ea si vedeti ca sub numele ei are un site.Cum fac asta?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Intri la http://www.tpu.ro/site-users/edit/ si unde scrie URL Blog acolo introduci vrl-ul unui site iar la sfarsit dai click pe Salveaza profilul.

9 răspunsuri:
| LiliJB explică (pentru evenso):

Imi spune completeaza o adresa valida.Am scris ceva de genul www.disneychannel.com.

evenso
| evenso a răspuns (pentru LiliJB):

Incearca un alt URL.

| LiliJB explică (pentru evenso):

Ce e ala vrl?

| LiliJB explică (pentru evenso):

Gresisem eu ca nu am pus ceva la el.Mai exact cat timp dureaza sa apara siteul acolo?

evenso
| evenso a răspuns (pentru LiliJB):

Mai bine iti dau un exemplu, sit-ul TPU.ro are acest vrl www.tpu.ro/ acolo in bara de sus vezi URL.

evenso
| evenso a răspuns (pentru LiliJB):

Maximum in cateva minute va aparea.

evenso
| evenso a răspuns:

Da, mersi pentru corectare.

evenso
| evenso a răspuns:

Vad ca ai reusit happy
O seara placuta sa ai!

| LiliJB explică:

Ca rasplata vreau sa intrati pe pagina mea de profil TPU si sa ascultati melodia si dinfericire am reusit sa o pun datorita voua.Mersi!