| Trollerul a întrebat:

Astept cu nerabdare cartela indygen, au trecut deja 7 zile lucratoare de cand am trimis datele de contact, oare va intarzia?

5 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Cei de la Indygen au primit toate datele voastre de contact marti. Ei continua sa ia legatura cu oamenii si sa le expedieze, dar avand in vedere ca e vorba de aproape 2.000 de oameni, dureaza ceva.

Alexandra - TPU

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Posibil şi să întârzie, chiar dacă cei de la Indygen au spus că în 10 zile lucrătoare, se va primi acasă.

Singura "problemă" e că sunt puţini contactori Indygen şi aceştia trebuie să contacteze 2000 de useri din promoţia respectivă + încă 1000 de useri din perioada 22-28 octombrie :(

Deci, trebuie să ai RĂBDARE!

Vezi alte detalii şi la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=4358

https://www.indygen.ro/

Toate cele bune.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ție îți stă stamba într-o cartelă!
Sunteți fenomenali...
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Ai rabdare.

| Trollerul explică (pentru Legiuitoarea):

Mersi :3, apreciez asta.