| Yamx a întrebat:

Ati observat ca merge functia "cautare"? thinking Ma intreb cat o sa dureze laughing...

7 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Da, a fost anuntat si pe blog ca au rezolvat-o. ( http://www.TPU.ro/blog/?p=2848 ) Sa speram ca nu vom avea probleme cu ea prea curand.

| CoquineNoire a răspuns:

Eu nu inteleg de ce anumite cuvinte, care apareau inainte in sute de rezultate, acum apar doar in cateva.
si nu au fost sterse acele postari sau ceva...

NOname
| NOname a răspuns:

Se pare că de acum încolo nu vom mai avea probleme cu ea: http://www.TPU.ro/blog/?p=2848.

NOname
| NOname a răspuns (pentru CoquineNoire):

La funcția de căutare încă se mai lucrează, nu s-au indexat încă toate răspunsurile, dar în curând se vor finaliza formalitățile și acolo.
Mai un pic și totul va merge strună.

| hideaway a răspuns:

Asta vroiam și eu să-ți spun, adineauri laughing

| Woodenpints91 a răspuns:

Până se suprapopulează iar site-ul cu plozi ce nu ştiu să-şi facă tema şi cu reclame jegoase.

Apache
| Apache a răspuns:

Merge dar merge prost...raspunsurile recente nu sunt vizibile inca, cred ca inca se lucreaza la ele!
oricum... exista mereu m.TPU.ro,ca sa verifici