NOname
| NOname a întrebat:

Avem o nouă funcţie, "Utilizatori care te ignoră" (e pe la "Prieteni") şi am primit acum chiar şi o cerere de oprire de ignorare de la unul dintre cei 168 utilizatori, care mă ignoră. Ce drăguţ! laughing Sunt obligaţi să ne ceară voie, dacă vor să ne vizualizeze din nou postările. Plus, e şi un fel de a cere scuze.
Facem concurs? Acum că transparenţa e mai mare, pe voi câţi vă ignoră?

65 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru LoveSleep):

Regasesc pe unu care e si la mine.

NOname
| NOname explică (pentru LoveSleep):

Mi-au rămas doar 166. sad

| LoveSleep a răspuns (pentru NOname):

Nu-i mai grația sad

NOname
| NOname explică (pentru LoveSleep):

Nu pot, sunt irezistibil de drăguţi, când o fac. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze dar am vrut sa vad carei treaba cu functia asta de care ziceai

NOname
| NOname explică (pentru anonim_4396):

Aşa m-am şi gândit. Ai fost simpatic. Mereu mă înduioşez, când primesc cererile astea de dezignorare.hee hee

| Mieeez666 a răspuns:

4, din care 3 is de la religie.
Si celalalt e bursuc.

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

1 cică dar are un nume aşa de lung :o

NOname
| NOname explică (pentru Desireღ):

Hai, că poţi mai mult! big grin

| Xdreaper21 a răspuns:

163 mai luat eu am dat ignor la **** gay perversi cei care ma injura labari copii de 8 ani care se cred experti in viata
Am mai ramas cu foarte putini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ioai cat de dragut, vreau si eu sa primesc cerere d-aia ca sa o resping. puppy dog eyes Pe mine ma ignora 6 utilizatori. laughing

| Klepto a răspuns:

3? Doar 3? Sunt extrem de ofensat, un domn cu fetisuri de membre inferioare, un "God is my savior, but i never read the bible" si o don'soara cu un nume ce mi-a dat ciuma si aproape mi-am facut o lobotomie. Ma asteptam la mai mult, poate este timpul sa scot stiloul de la naftalina, vreau si eu sa fiu prin topuri.
Mersi pentru stimul, parca am alt scop in viata virtuala acum.

NOname
| NOname explică (pentru Klepto):

laughing Mă faci să sper.

| Kuroo a răspuns:

M-as ignora singura, dar mna.
Putem vedea cine ne ignora? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi-a dat block nimeni big grin Dar se pare că îmi pot da singur.

NOname
| NOname explică (pentru anonim_4396):

Chiar mă întrebam, oare pot? Ar fi haios să nu-mi mai pot vedea postările.hee hee

| Mădă0611 a răspuns:

32 laughing)
Doar pe unu de la religie si una de la conversatii ii observasem ca ma adora. Tanti de la conversatii e dusa, i-am zis doar ceva ce se deduce, fara s-o fi jignit macar cu ceva cu subinteles. E aia cu probleme cu sefa, colegul casatorit, mama.

| Mădă0611 a răspuns (pentru Mădă0611):

A, vreo 3 conturi sunt suspendate pe termen nelimitat. Era aceeasi persoana.

NOname
| NOname explică (pentru Mădă0611):

Tanti aia are jumătate de site la ignor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde? Nu gasesc. Eu inca nu m-am obisnuit cu noua tema a site-ului, e o ameteala totala.

NOname
| NOname explică (pentru anonim_4396):

Apeşi în colţul de sus din dreapta pe nickname-ul tău, ţi se deschide o listă cu opţiuni, apeşi pe "Prieteni" şi o să vezi acolo 4 opţiuni, apeşi pe ultima, "Utilizatori care te ignoră"...şi ai ajuns.
Călătorie plăcută! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Aaa, am gasit, merci :*

| LostInPark a răspuns:

Mai bine nu ma uitam.La mine s-au unit si civilizatiile extraterestre numai ca sa-mi dea ignore.fml
http://i.imgur.com/Ki2nf9c.jpg

| Mădă0611 a răspuns (pentru LostInPark):

Romario ala si mie mi-a dat ignore, da' sa moara mama lu' Frankfurt daca imi amintesc sa fi avut tangente cu el. laughing

NOname
| NOname explică (pentru LostInPark):

Aoleu, 600 de miliarde? Probabil TPU, Facebook, Twitter şi ce mai e la un loc nu au atâţia clienţi.hee hee

| LostInPark a răspuns (pentru Mădă0611):

Romantic. tongue
La tine macar avea o scuza, poate era timid si n-a vrut sa para asa direct cu o cerere de prietenie.S-a rezumat la un ignore sa te aiba aproape.

| LostInPark a răspuns (pentru NOname):

Si acum sufar. sad

| Fatamuntilor a răspuns (pentru LostInPark):

Cred ca s-au adunat si mortii de 2017 ani rolling on the floor
Esti tare, meriti funda!

NOname
| NOname explică (pentru LoveSleep):

172! În ritmul ăsta în câteva săptămâni te ajung. big grin