NOname
| NOname a întrebat:

Avem o nouă funcţie, "Utilizatori care te ignoră" (e pe la "Prieteni") şi am primit acum chiar şi o cerere de oprire de ignorare de la unul dintre cei 168 utilizatori, care mă ignoră. Ce drăguţ! laughing Sunt obligaţi să ne ceară voie, dacă vor să ne vizualizeze din nou postările. Plus, e şi un fel de a cere scuze.
Facem concurs? Acum că transparenţa e mai mare, pe voi câţi vă ignoră?

65 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 + AnimeLover95 care este ca 50 de persoane deci sunt ignorat de 53 de persoane happy

| Flav a răspuns:

Dacă era pe vremea asta funcţia asta pe TPU, aveam mai mulţi ce mă ignorau decât prieteni. big grin

| Inferno a răspuns:

Pe mine ma ignora "IehovaDumnezeu","PentruDumnezeu", "SingruDumnezeu" si inca 20 cu nume similare.

NOname
| NOname explică (pentru Inferno):

laughing Ce se tem dumnezeii de infern!

Bigotismul e un prieten bun cu ignoranţa, se ştie.hee hee

Eu deja am ajuns la magicul număr de 183 (dintre care, de asemenea, o mare parte sunt cei de la religie).

NOname
| NOname explică (pentru Inferno):

=))
http://www.tpu.ro/......l-iubesti/
...şi e deja cam al zecelea la număr cu aceeaşi paranoia. :))