| CariocaAlba a întrebat:

Bun, acum sunt membru senior. Car este urmatorul "rang"? Merci.

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Nu contează punctele/fundiţele.
Oricine poate devenii expert TPU,singurele conditii OBLIGATORII,dar mai sunt si exceptii sunt:
- sa fi participat intens pe TPU.ro: minimum 500 de raspunsuri postate si minimum doua luni de la inscriere
- sa fi oferit, in mod consecvent, informatie care sa fie de folos celorlalti; raspunsurile cu caracter conversational, trivial sau zeflemitor nu se iau in considerare
- sa nu fi jignit alti utilizatori
- sa fi respectat politica TPU.ro si scopul esential pentru care acesta a fost creat
Acei utilizatori care provoaca sau stimuleaza conflicte, cei care jignesc, hartuiesc, abuzeaza de functiile site-ului, spameaza sau incalca in oricare alt fel politica noastra sau termenii si conditiile TPU.ro, au sanse mult mai mici de a deveni Experti TPU.ro, deoarece consideram ca acestia inteleg gresit menirea site-ului Toti Pentru Unu si il folosesc in alte scopuri decat cel pentru care e destinat.
Sunt expertii TPU si cu 40-60 de funde,dar care da raspunsuri foarte folositoare si cel mai important nu cere funde.
Sper ca te-am ajutat!

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Asta e cel mai mare! Succes in continuare!

| CariocaAlba explică:

Cum devin expert?batting eyelashes

| EmaS a răspuns:

Poti sa ajungi expert TPU.Nu conteaza numarul de fundite,ci raspunsurile tale sa fie de calitate.Singurele conditii obligatorii sunt: sa ai in total minim 500 de raspunsuri si sa ai un raport (numarul raspunsurilor castigatoare impartit la numărul total de raspunsuri) de minim zece la suta , adica cel putin un raspuns din 10 trebuie să fie castigator .Tu trebuie sa indeplinesti toate aceste conditii, iar administratorii vor hotara cand a venit momentul.Iti urez succes!

| CariocaAlba explică (pentru EmaS):

Ce este ''Rankul''?

| misterioaѕa a răspuns (pentru CariocaAlba):

Rankul înseamnă loc, rang, poziţie.Se refera la pozitia ta din clasamentul pe puncte de pe site.
Mai multe găseşti aici http://TPU.ro/intrebari-frecvente

| Flav a răspuns:

Sa ma cunosti.