| TeIubescBL a întrebat:

Buna!
De ce cand intru la "vizualizare profil" imi spune ca am 0 intrebari, o raspunsuri si nu am nici o poza de profil?big grin
Multumesc!

6 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Nici la noi nu apare ^^ Deci. Probabil esti noua, o sa apara in 24 ore.

NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că ești un utilizator nou, iar datele de acest gen se acualizeaza o data pe zi, la 6 dimineața. Ai răbdare până mâine! Succes.

| TeIubescBL explică:

Auzi nu esti cam nesimtit/nesimtita de felul tau?
Te rog sa ma lasi si sa-ti vezi de viata tawinking

| KattySwaag a răspuns:

Buna! stii ca doar la prosti se intimpla asa!

| TeIubescBL explică (pentru KattySwaag):

Pardon? ma faci proasta?

| KattySwaag a răspuns (pentru TeIubescBL):

Tu prima ai skris.ca numa prostele isi skriu nume cu ♥ decestea...si eu tziam skris inapooi.=PP