| Monicaツ a întrebat:

De ce nu mai mai tine logat pe TPU? Asta se intampla de o saptamana si ceva...am selectat sa ma tina logat pentru 15 zile dar tot nu merge. Mi se intampla numai mie, sau... straight face Multumesc.

7 răspunsuri:
| ghitza a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa de cateva ori, dar si-a revenit.

| Monicaツ explică (pentru ghitza):

Si mie mi sa mai intamplat inainte si si-a revenit...dar de o saptamana si ceva nu mai merge. Deja ma plictisesc sa scriu mereu mail-ul si parola straight face

NOname
| NOname a răspuns:

Probabil e un bug (se mai întâmplă). Dacă nu se rezolvă în câteva zile, trimite un mesaj la Contact.
Succes.

| TPU.ro a răspuns:

Ai putea avea o problema pe partea de cookies, sa ai setat browserul sa nu le accepte sau le-ai sters. Daca mai intampini dificultati, poti oricand sa ne scrii la contact@TPU.ro.

Alexandra - TPU

| Monicaツ explică (pentru TPU.ro):

De fapt am observat ca nu ma mai tine logat pe nici un site...cred ca la mine e problema, nu la TPU. Dar acum, ce pot face?

| Monicaツ explică (pentru NOname):

Multumesc pentru raspuns, nu cred ca la TPU este problema pentru ca nu ma mai tine logat pe nici un site...nu stiu de ce.

| ghitza a răspuns:

Schimba browserul sau in cel mai grav caz reinstaleaza windowsul.