| MihaelaStyles a întrebat:

Mi-am pus mai devreme o poza si pe profilul meu apare insa daca raspund la o intrebare nu apare. Ce se-ntampla?

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Daca te referi la imaginea cu puisorul, eu ti-o vad in dreptul intrebarii.Nu te alarma, asa dureaza la toata lumea vreo zi pana cand se actualizeaza noua imagine.Rabdare!

3 răspunsuri:
| MihaelaStyles explică (pentru Siracuzia):

Acum imi apare si mie, dar trebuia sa dansese puisorul.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

În mod normal (în cursul săptămânii), poza se actualizează după 12 ore de la încărcarea acesteia.
Doar în week-end se actualizează mai greu, asta însemnând că în cazul în care încarci poza vineri, va apărea tocmai luni, în jurul orelor 12:00-14:00.
Baftă!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să ai un pic de răbdare până este omniprezentă fotografia!
Pa, pa.