| anonim_4396 a întrebat:

Am pus o poza ieri si ea nu imi apare. De ce puteti sa imi spune-ti va rog! Funda pentru primul raspuns!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Eu văd că îți apare o imagine în nuanțe de galben. Trebuia să fie alta?
Dacă da, poate ai uitat să salvezi.

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna catyhappy
eu vad ca ai o poza e o fata/ fluture parca si o vad atat la intrebarea ta, cat si la profil.
O zi frumoasa sa aihappy
daca tu nu o vezi, noi o vedem, e posibil sa mai astepti ceva timp.

| HighByTheBeach a răspuns (pentru NOname):

Da trebuia sa fie alta

NOname
| NOname a răspuns (pentru HighByTheBeach):

Mai încearcă atunci și nu uita să salvezi, iar luni îți va apărea poza și pe profil, după ce va fi aprobată.

| HighByTheBeach a răspuns (pentru NOname):

Multumesc

NOname
| NOname a răspuns (pentru HighByTheBeach):

Să fii iubită!