| Xton a întrebat:

Bună TPU. Știți cumva unde aș putea găsi episoade mai vechi din schimb de mame? Ma interesează episoade din 2014-2017. Vine ziua unui prieten care a participat la emisiune și vreau sa-i fac cadou un colaj cu imagini din emisiune, ca să ne reamintim vremurile bune ????.
Înainte, acum vreo 2-3 ani erau pe Youtube, dar nu m-am gândit sa le salvez și acum sunt șterse. Poate deține cineva vreo arhiva a lor și e dornic sa o împartă? Ma interesează în special episodul cu Familia Berea (Maria) din Suceava și Familia Baicu (Camelia).

1 răspuns:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Nu cred ca sunt oamenii chiar atat de pasionati incat sa salveze episoadele.
Scrie la emisiune si spune-le ce episod te intereseaza.