| Rizer a întrebat:

Buna!
Vad ca nu prea se mai ia in considerare site-ul asta!
Lumea nu mai raspunde la intrebari, sau daca raspund dau niste raspunsuri total absurde sau pun un link si zic ca au raspuns! Eu zis ca acesti utilizatori sa nu primeasca niciun punctaj!
Unde este lumea TPU? Dece nu raspund la intrebari?
Si mai si scrie sus in stanga 263062 de utilizatori astia sunt numai cu numele am observat eu!
Ar trebui facut ceva cel care nu se tine de site zilnic sa-i fie sters contul si gata! Sau voua va place sa aveti utlizatori numai cu numele care zic ca navigheaza site-ul asa la prosteala!
Nu este frumos!
Luati masuri!

7 răspunsuri:
| danielcretu1980 a răspuns:

Ai o intrebare?

| Lacri_9894 a răspuns:

Sunt de aceeasi parere ca si tine! Ar trebui luate masuri asupra acestei probleme! Sincera sa fiu nici mie nu imi convine sa adresez o intrebare si sa primesc raspunsuri la vrajeala sau in bataie de joc. Nu agreez acest lucru!

| Abandoned a răspuns (pentru danielcretu1980):

Am eu! Cum ti-ai facut coafura aia?

| danielcretu1980 a răspuns (pentru Abandoned):

Se foloseste trimmerul, dar detul de putin. se poate face si hand stripping.
iti fac si tie daca vrei. treci pe la noi dupa orele de program.

| Abandoned a răspuns (pentru danielcretu1980):

Ah, nu! Sunt multumit asa cum sunt. Dar chiar iti sta bine!

| danielcretu1980 a răspuns (pentru Abandoned):

Multumesc. inseamna mult pentru mine.

| danielcretu1980 a răspuns (pentru Lacri_9894):

Daca vrei raspunsuri bune, ai mare grija cum pui intrebarea. multe intrebari sunt puse "la vrajeala" si vor raspunsuri savante. nu se poate.
Iar alte intrebari sunt pur si simplu puse pentru ca individul e prea lenes sa foloseasca google sau sa intrebe un prieten pe care il vede zilnic. e penibil.
acestia merita raspunsurile pe care le primesc.