| sellyz a întrebat:

Cate raspunsuri castigatoare trebuie sa ai pe TPU ca sa devii "EXPERT TPU"?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

De pe la 5.000 big grin Intelege ca nu astea conteaza! Da raspunsuri clare, bune si la subiect si o sa fi remarcat pe site de alti utilizatori si apoi propus pentru ravnita functie de expert. Asa este pe TPU ->utilizatorii propun si administratia alege din propunerile noastre.

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cate am eu! Cu intrebari de genul asta nu te faci remarcat pe TPU. Ajuta si ai sa vezi rezultatele.
Succes!

| sellyz explică (pentru neluL):

Dar am vazut si cu 1000 care erau experti tpu....deci de la cat esti?

| sellyz explică (pentru neluL):

Ok mersi

| CautNume a răspuns:

Ca sa ajungi expert TPU nu trebuie sa ai un numar exact de funde de raspunsuri etc...Trebuie sa dai raspunsuri cat mai folositoare si inteligente care sa ajute cat mai mult.
Sunt cateva conditii obligatorii (sunt si exceptii):
sa ai minim 500 raspunsuri
sa ai minim 10% raspunsuri castigatoare adica un raspuns din 10 sa fie castigator
Mai multe http://www.tpu.ro/blog/?p=601
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| Lightning1997 a răspuns:

Trebuie sa ai minim 500 de raspunsuri, dintre care un raspuns din 10 sa fie castigator, minim cateva luni de cand ai contul, iar cel mai important lucru:sa fie de calitate raspunsurile pe care le dai.