| PorcușorulDeGuineeaV a întrebat:

Cate raspunsuri fac punctajul de 6085 de puncte?

Răspuns Câştigător
| Apocaliptic a răspuns:

122 de raspunsuri rapide(adica pe primul loc);
153 pe locul 2;
203 pe locul 3;
305 pe locul 4;
si 609 pe restul locurilor.

53 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV explică (pentru anonim_4396):

Lost lasa ca nici poza ta cu filmul acela horror cu dinozauri nu e mai buna

| PorcușorulDeGuineeaV explică (pentru anonim_4396):

Sa sti ca degeaba razi de ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Depinde și de calitatea și complexitatea răspunsurilor.

| PorcușorulDeGuineeaV explică (pentru anonim_4396):

Stiu,uite ce a scris LostWorld despre pozele tale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Care poză laughing?
Mi-am schimbat-o pe aia de profil de când m-ai șters din listă.
Și te rog, nu mă deconspira!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Asa e. Dar stii de ce? Nu ca n-as cunoaste-o prea bine, dar cunosc si mai bine administratia site-ului care va eradica raspunsurile off-topic de luni incolo...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Nu râde de mine, suntem amici de mult timp, știu că doar mă tachinează și nu mă supăr big grin.

| PorcușorulDeGuineeaV explică (pentru anonim_4396):

Stati mai faceti pauza cu mesajele ca nu imi apar si nu pot citi asa de repede

| PorcușorulDeGuineeaV explică (pentru anonim_4396):

Am inteles...

| PorcușorulDeGuineeaV explică (pentru Apocaliptic):

Au fost combinate, a iesit 174

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

N-are cum 8-) Mai mult de 121 n-au cum sa fie. Pe bune acum, pentru ce-ti trebuie sa stii?

174 raspunsuri*50p fiecare = 8700 puncte in situatia cea mai defavorabila, adica atatea puncte poti avea minim! Tu la 6085p cum sa ai 174? Hai mai bine renuntati ca nu le avem cu aritmetica. E greu de analizat fiecare raspuns in parte. Nu toate raspunsurile sunt evaluate identic. Si asta ar implica sa accesezi fiecare intrebare la care ai raspuns.

| PorcușorulDeGuineeaV explică (pentru anonim_4396):

Vroiam sa stiu din prima, au iesit 174 ca am scazut din 1227(cat am acum) 1053(cat aveam ieri)...a iesit 174, nu ma crezi ghinion, a si nu ai voie sa copiezi pozele altora

| PorcușorulDeGuineeaV explică (pentru anonim_4396):

laughing,scuze nu am vazut ca esti LostWorld, am crezut ca esti altcineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Pai ce treaba are cu intrebarea de ieri? straight face God...e altceva punctajul de astazi.

| PorcușorulDeGuineeaV explică (pentru anonim_4396):

Eu am calculat, cum am trimis si in celalalt coment de tine, am scazut din cate raspunsuri am azi cate am avut ieri

| PorcușorulDeGuineeaV explică (pentru anonim_4396):

Dar nu mai insista pricepe ca am calculat

| PorcușorulDeGuineeaV explică:

9020 Aproximativ, 6085 mi-a aratat doar la pranz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Da, ma, dar e altceva ce tot spui tu. Intrebarea asta a ta are legatura cu 6085p. Azi e alta treaba ce punctaj mai ai. Comentezi aiurea.

| PorcușorulDeGuineeaV explică (pentru anonim_4396):

Seara mi-a crescut cu aproximativ 3000, dar nu mai pot modifica

| PorcușorulDeGuineeaV explică:

Daca el vrea sa zica aceste "secrete" ale site-ului nu este problema, problema este ca mi-a spus ca raspuns ceva ce nu aveam nevoie(ca nu conteaza locurile)

| PorcușorulDeGuineeaV explică:

Lasa-l in pace pentru o secunda de eronare acum pe bune

| PorcușorulDeGuineeaV explică:

Nu se baga aiurea in seama, nu mi-ai raspuns cate raspunsuri fac

| PorcușorulDeGuineeaV explică:

Eu nu am apucat nici o repriza, tu ai inceput sa te iei de mine si de SecretP, lasa-ma in pace