| R0R0 a întrebat:

Ce se intamplă cu raspunsurile raportate?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Postările ( indiferent că sunt întrebări sau răspunsuri ) care sunt raportate se ŞTERG de pe site!

Vezi detalii la punctele 12, 13 şi 40-42 din Regulament/Secţiunea F.A.Q. de la linkul :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Toate cele bune!

81 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Se sterg automat.

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Asa se explica de ce am atatea raspunsuri sterse.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Inseamna ca nu au respectat regulamentul si... sunt sterse.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Da, daca raspunzi la intrebari care o sa fie raportate si sterse, iar tu ai comentat acolo, in mod normal ti se vor sterge si tie raspunsurile, cum am patit si eu la unele intrebari ale lui Nini.

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Si eu.
La toate intrebarile sterse ale lui Nini.

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

Eu cred ca am respectat regulamentul.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Are multi dusmani Nini pe aici, cum ii vad intrebarile, pac... au si raportat. Tu ce mai faci? De la atatea ''urari'' mi-ai purtat ghinion smug.

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Eu port numai noroc.
Poate au avut o zi proastă cei din Arsenal.

| J0B0MAT a răspuns:

Se şterg. Şi eu am multe şterse care nu încalcă regulamentul, doar că erau la întrebări care pe unii i-au deranjat şi le-au raportat (cred).

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Pai mda... depinde de ce raspunsuri ai dat si la ce intrebare.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Asa este, dar se mai intampla, asta este. Oricat de subiectiv as privi eu ceva, dar Barcelona a fost net superioara, cum atingeau mingea, era pericol. Arsenalul nu prea a jucat nimic in ofensiva, mi-a placut ca a tinut piept din punct de vedere fizic.

| R0R0 explică (pentru J0B0MAT):

Da. Exista persoane ce raporteaza raspunsuri.
Si eu am facut uneori asta blushing

| J0B0MAT a răspuns (pentru R0R0):

Pe Nini au suspendat-o, ai văzut?straight face

| R0R0 explică (pentru J0B0MAT):

Da...
E foarte suparata! sad

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Macar atat sa faca si ei!

| J0B0MAT a răspuns (pentru R0R0):

Cred...

| R0R0 explică (pentru J0B0MAT):

Dar poate se intoarce după o luna. Cred ca atat tine suspendarea!

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

Da.

| J0B0MAT a răspuns (pentru R0R0):

Nu ştiu asta. Dar mi se pare că mai poate să lase câteva răspunsuri.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Dar unde vezi raspunsurile sterse? Ca eu nu am vazut pana acum. Poate ca nu am big grin

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

E out din competitie, asta este 100% garantat, daca pierzi acasa cu Barcelona, nu mai are nicio sansa. Nini a fost suspendata ca a avut multi ''dusmani'' pe aici. Am vazut o gramada ce injura pe aici, dar sunt ''iertati'', iar Nini ca nu jigneste si doar incearca sa comunice a luat suspendare/ban. Se intampla exact ca pe site-urile sportive unde cei care tastau civilizat luau flagg-uri si ban, iar cei care injurau n-aveau nicio treaba!rolling on the floor

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Oare eu o sa fiu suspendata? sad

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Habar nu am, daca nu te raporteaza vreun frustrat nu cred ca ai vreo sansa sa te baneze. Cred ca cei de pe TPU au destulta minte incat sa nu baneze conturile celor care nu jignesc pe aici. Daca se intampla exact ca pe prosport/digisport unde moderii erau trolli si moderau cuvinte precum ''sarpe, carte, spatiu, etc'' e de rau atunci.

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

Postari sterse de admin (scrie pe stanga).
Imposibil sa nu ai niciunul sters.Toate discutiile noastre au fost sterse.

| Drimmero a răspuns (pentru Drimmero):

Destula*

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Eu,care nu voiam sa fac asta, am o listuta de utilizatori ignorați.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

O da... Oare de ce sad

| R0R0 explică (pentru J0B0MAT):

5 raspunsuri/zi.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Am vazut ca sunt multi care au tentative de trolling pe aici, altceva nu au ce face decat sa faca spamm/trolling, treaba lor. N-am ignorat pe nimeni, nu am avut de ce.

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

Au fost sterse cu intrebarile.
Sau cineva le-a raportat ca fiind irelevante.