| R0R0 a întrebat:

Ce se intamplă cu raspunsurile raportate?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Postările ( indiferent că sunt întrebări sau răspunsuri ) care sunt raportate se ŞTERG de pe site!

Vezi detalii la punctele 12, 13 şi 40-42 din Regulament/Secţiunea F.A.Q. de la linkul :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Toate cele bune!

81 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru J0B0MAT):

Si chiar credeam ca raspund ce trebuie laughing
App, iar am facut-o laughing am facut conversatie la intrebarea lui Criss, si iar se supara pe mine sad

| J0B0MAT a răspuns (pentru DoarBogdan):

Criss nu se supărăthinking
Eh, probabil iar ne vor şterge răspunsurile. Acum nici măcar nu suntem la conversaţii ca să avem o scuză. Facem numai ilegalităţihee hee

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru J0B0MAT):

Daca crezi tu...
Si da laughing suntem rai devil

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

Nu mă supăr.
Si eu ma gandeam la intrebarea lui suri cand ai zis cate raspunsuri ai.

| R0R0 explică (pentru J0B0MAT):

Sa speram ca nu vor sterge intrebarea rolling on the floor

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Oh, bine atuncibatting eyelashes
Si nu cred ca o sa stearga intrebarea, nu au de ce. Doar e cu scop informativ.

| J0B0MAT a răspuns (pentru R0R0):

straight face Răi

| LoveSleep a răspuns (pentru bursuc001):

Deci eu dacă îți raportez într-o zi toate răspunsurile, se șterg? Ce logică de baltă e asta?

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

Da.
Mersi!

| R0R0 explică (pentru LoveSleep):

Daca raportează mai multi.

| R0R0 explică (pentru J0B0MAT):

batting eyelashes Da.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru LoveSleep):

Măi, "logică de baltă" o fi în cazul tău :(
Am crezut că ştii să citeşti TOT răspunsul meu!

Acolo mai SCRIA :
"Vezi detalii la punctele 12, 13 şi 40-42 din Regulament/Secţiunea F.A.Q. de la linkul :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente "

Deci, se ÎNŢELEGE că răspunsurile raportate se şterg în condiţiile în care ÎNCALCĂ Regulamentul!

| LoveSleep a răspuns (pentru LoveSleep):

Pardon, 'eu și celălalt cont al meu', care îndeplinește cerințele.

| J0B0MAT a răspuns (pentru R0R0):

Dacă o vor şterge sunt răi, asta voiam să zicbatting eyelashes

| R0R0 explică (pentru J0B0MAT):

Am inteles!

| J0B0MAT a răspuns (pentru R0R0):

^.^winking

| LostInPark a răspuns:

E complicat sa-ti raspund, dar ti-o zic sigur ca unele raspunsuri sunt sterse direct useri privilegiati.Asa ca ai grija cu cine te certi, pe cine refuzi la intalniri etc.
Acum vreo ceva ani, de pe alt cont stergeam raspunsurile direct, ele nu mai ajungeau la administratori.
Sa zicem ca te apuca tourette, administratori nu-s, bosorogii care fac legea pe aci sunt dusi sa-si inchida gainile odata cu ei...cine raporteaza si cum se sterg? E simplu, unii dintre noi mai capata si alte puteri.E ca in X-men League.
Bun, iti dai seama ca am facut abuz de puteri si m-au facut muritor.
Acum e o baba sau un mos care-mi tine raspunsurile in pom si mi le sterge, dar ii trece sau poate se grabeste. am vazut reduceri la lumanari.

| LostInPark a răspuns (pentru LostInPark):

Frustratule! straight face

| RainmakerX a răspuns:

Hey!
La inceput si eu eram suparat caci mi se stergeau raspunsuri bune.

Raspunsurile sunt sterse atunci cand sunt raportate,eronate sau vulgare, conversationale etc.

Totusi. Exista intrebari la care poti raspunde corect si sa ai raspunsurile sterse. De ce?

Chiar daca raspunsul tau este unul sincer si corect... s-ar putea ca intrebarea la care ai raspuns sa fi fost stearsa de un admin. Atunci cand este stearsa o intrebare *de catre un admin*, sunt sterse si raspunsurile date la aceasta intrebare, inclusiv funditele.

De asemenea, daca te intreaba cineva niste cuvinte in franceza atunci s-ar putea sa-ti fie sters raspunsul intrucat este considerat "ajutor pentru teme", lucru care este pedepsit drastic pe acest site.

Succes!

| R0R0 explică (pentru RainmakerX):

Mulțumesc!

| R0R0 explică (pentru LostInPark):

Daca am inteles ceva...