| sweetys a întrebat:

Ce se intampla? In ultimul timp cand vreau sa raspund la o intrebare imi apare: Formularul a expirat. Ii dau refresh de cateva ori si ori pot sa postez, ori nu se intampla nimic sau imi apare iar chestia cu formularul.

4 răspunsuri:
| corneljipa a răspuns:

Am patit-o si eu la inceput. Se intampla cand te grabesti si nu accepti cele minim 20 de secunde in care poti corecta ce-ai scris. Nu da refresh, incearca din nou, asteptand timpul suficient, minim 20 secunde. Bafta!

| LPCTSTR a răspuns:

Ceea ce spune un user este incorect.
Problema formularului expirat a apărut de prin ianuarie anul ăsta dacă nu mă-nșel.
Oricum, dacă primești această notificare, nu mai trebuie să stai un timp și etc., apeși din nou pe "Răspunde" și "Postează răspunsul meu", atât.

| teo530 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Mie îmi apărea uneori şi anul trecut.

| LPCTSTR a răspuns (pentru teo530):

Posibil, probabil.