| JetBlueJet a întrebat:

Ce trebuie sa faci sa fii userul lunii/anului?
-Funda

Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

Pentru a fii userul lunii trebuie sa dai cele mai multe raspunsuri valide in acea luna.
Userul anului se alege prin vot. Utilizatorii voteaza si asa este ales.

7 răspunsuri:
| JetBlueJet explică (pentru R0R0):

Multumesc.

| R0R0 a răspuns (pentru JetBlueJet):

Nu ai de ce.
Sarbatori fericite!

| alexandrualind a răspuns:

La userul lunii trebuie sa ai cele mai multe raspunsurii valide in respectiva luna si pentru userul anului utilizatorii seniorii il voteaza.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Hristos a înviat!

Pentru a fi PRIMUL în "Topul lunii" trebuie să dai cele mai multe răspunsuri în luna respectivă ( validate de Admine )!
http://www.tpu.ro/useri/topul-lunii/

Nu cred că la asta te refereai...

Bănuiesc că te refereai la "Campionul lunii" ( "Campionul Campionilor" ) - cel care primeşte şi un premiu individualizat/personalizat :)
"Campionul lunii" este ales prin tragere la sorţi dintre userii care au fost "Campionul zilei" în acea lună!

Vezi detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/......mpionilor/

http://www.tpu.ro/......it-cadoul/

Toate cele bune!

Îţi doresc un Paște Fericit!
http://i.imgur.com/t0pIB.jpg

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

Userul anului se alege pe la jumătatea lunii Decembrie în 3 etape :
1. "Etapa de nominalizare" = întâi se fac propuneri - userii pot propune unul sau mai mulţi useri ( care trebuie să îndeplinească nişte "condiţii minimale" ) pe care-i consideră că MERITĂ acel "titlu" de "User al anului".
2. "Etapa de verificare" = Adminele stabilesc care dintre userii propuşi au cele mai multe "nominalizări" şi verifică dacă ei îndeplinesc "condiţii minimale". Aceşti useri vor intra la etapa votării.
3. "Etapa de votare" = fiecare user cu drept de vot poate vota pe UNUL ( singur ) dintre userii propuşi & rămaşi în "cursă"...

În final, este ales ca "User al anului" cel care obţine cele mai MULTE puncte în urma votării happy

| JetBlueJet explică (pentru bursuc001):

Multumesc mult. (Pentru ambele raspunsuri)

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru JetBlueJet):

Cu plăcere happy

O seară frumoasă!