| catablondu a întrebat:

Ceao, stie cineva de ce nu ma pot loga de pe mobil? Ms.

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Pentru ca site-ul TPU pentru mobil e poate cel mai prost si minemalist site facut vreodata....ca sa nu mai spun ca nu merge sa treci pe versiunea normala ca sa te poti loga.
daca ai un smartphone downloadaza skyfire.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skyfire.browser&hl=ro

cel putin la mine este singurul browser de mobil care merge pe site-ul asta...

9 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Nu cred ca merge pe acest site mai modern sa te loghezi pe telefon.Sau poate are eroare daca ai net

| darrio2007 a răspuns:

Unde?

| WhatheWow a răspuns:

Incearca cu Opera Mobile, e singurul din 5 browsere care merge la mine pe Nokia.

| TPU.ro a răspuns:

Buna, Cata!
Ce browser si telefon folosesti? Colegii mei programatori au fost informati de aceasta problema si se vor ocupa si de ea.

Alexandra - TPU

| catablondu explică (pentru TPU.ro):

Buna, am incercat de pe un Nokia n95 cu brouser-ul implicit, si de pe un Samsung star2. Problema e ca am mai vazut situatia asta si la alti utilizatori. Site-ul pentru mobil are mai multe disfunctionalitati. Sper sa o rezolvati ca vreau si eu sa raspund la intrebari, stand relaxat, in pat. Multumesc. :-)

| 夢想家兩次 a răspuns (pentru Apache):

Si mie mi s-a intamplat

| catablondu explică (pentru 夢想家兩次):

Buna, problema asta o aveam prin octombrie, acum utilizez un alt telefon si merge. Versiunea pentru mobil are intr-adevar unele minusuri, dar daca incerci variant normal, merge destul de bine.

| 夢想家兩次 a răspuns (pentru catablondu):

Mersi

| catablondu explică (pentru 夢想家兩次):

Cu mare placer, nu ai pentru ce.