| anonim_4396 a întrebat:

Cum a ajuns utilizator senior? Are doar 85 de raspunsuri. Din cate stiu, trebuie sa fie si de 10 zile pe site, dar si sa aiba un minim de raspunsuri, nu? Sau cum sta treaba?

http://www.tpu.ro/utilizator/fukl

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

@Jelli - Raspunsul meu incepe cu ''poate ca''. Te pierzi prea mult in detalii nesemnificative, faci tam-tam, dupa care spui ca esti nevinovata. Am mai vazut scurtmetrajul asta. Just grow up.

15 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Poate ca sistemul merge la numarul de postari pe site, nu neaparat raspunsuri. Daca e asa, numarul raspunsurilor + numarul intrebarilor depaseste 100 de postari pe site.
In alta ordine de idei, nu inteleg de ce sa ne uitam in curtea vecinului pentru ceva ce nu ne afecteaza, pentru o setare ce a aparut acum O ZI si inca nu s-au facut toate ''retusurile.''

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Au anticipat putin, este pe aproape laughing Nu-i bai...nereguli vor mai fi pana se pune tot sistemul la punct.

| Hombre a răspuns:

A dat spaga, o capra. Daca te intereseaza am capre de vanzare pentru toata lumea.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Cineva a spus ceva de raspunsuri utile. daca sunt foarte utile cam asta se intampla

| tigannervos a răspuns:

Fetito vezi ca sunt cu ochii pe raspunsurile tale, am vazut ca deja ti-ai dat un pic drumu si era cat pe ce sa ataci un utilizator.

| tigannervos a răspuns:

Esti jalnica fetito, zbori de aici

| sairunfhrx a răspuns:

Acum vad ba... ce te freaca grija de mine nebunoo! laughing :X ooo numa pe mine mai gasit ca exemplu.ce faci imi scotocesti profilul draga?

| anonim_4396 explică (pentru sairunfhrx):

Nu, drăguţa. Ai fost singurul exemplu şi primul, evident.

| AudImagini a răspuns:

Şi eu mă întrebam. Am văzut mai multe profile ale unor utilizatori ( de toate felurile) şi 99% sunt seniori... something's wrong

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate este vreo greseala! Vezi daca mai e Catalin pe blog si intreaba-l! Nu are cum sa fie "senior"!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Shitty Web programmers...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Flav, eh si tu crezi ca de-aia nu dorm eu noaptea? Eram curioasa si atata tot.
Nu ma intereseaza ce face utilizatoarea. Voiam sa aflu ceva nou despre TPU.

Multumesc pentru raspunsuri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Flav, esti sigur?
"...Pentru a cerne apele am stabilit ca un membru junior ramane membru junior pana la momentul in care scrie 100 de RASPUNSURI. Cu un minim de 10 zile de juniorat."

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, @Flav. Mi-am spus si eu parerea. Nu fac tam-tam si nici nu m-am gandit ca vei crede asa ceva. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fie a dat intre timp diferenta de raspunsuri si statutul s-a modificat imediat,inaintea datelor de la profil(ceea ce ma indoiesc,desi e o posibilitate),fie este o mica eroare de moment(cel mai probabil),intrucat aceasta modificare(cu statutul de utilizator senior/junior)este recenta si, deoarece traficul pe site este destul de mare, este aproape inevitabila aparitia erorilor de acest gen in viitorul apropiat.