| Biuta95 a întrebat:

Cum devin campionul zilei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunde cat mai folositor si cat mai mult astfel incat la finalul zilei sa fii pe primul loc la raspunsuri.

21 răspunsuri:
| cristianod a răspuns:

Cand raspunzi la multe intrebari

| Biuta95 explică (pentru cristianod):

Multumesc

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu-i asa de usor citeste aici
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

| GiAnca a răspuns:

Trebuie sa ai cel mai mare numar de raspunsuri intr-o zi.Pentru asta nu trebuie sa raspunzi de mai multe ori la o singura intrebare, nu se pun in calcul raspunsurile de la T/A si Filesharing/linksharing si cele scurte.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
sa fii pe primul loc pana la miezul noptii cu cele mai multe raspunsuri de calitate.
O zi frumoasa sa aihappy

| Biuta95 explică (pentru GiAnca):

Ce inseamna T/A?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Citeşte şi vezi care sunt condiţiile,
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717
Te pup!

| GiAnca a răspuns (pentru Biuta95):

Este categoria Trivia/Amuzante.

| Biuta95 explică (pentru GiAnca):

Multumesc frumos happy

| GiAnca a răspuns (pentru Biuta95):

Cu multa placere!

| zurick a răspuns:

Trebuie sa raspunzi la un numar mare de intrebari.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Oferă cât mai multe răspunsuri de calitate în 24 de ore.
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717
Pa, pa.

| HaLoGeNNN a răspuns:

Raspunzi la intrebari.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Trebuie să răspunzi la multe întrebări, să fi pe locul 1 mereu și trebuie să îți menți scorul până la 00:00 noaptea.
Citește aici:
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717
Baftă!

| Azµre a răspuns:

Scumpo e simplu. Trebuie să ieși în ziua respectivă pe locul 1, adică să termini la ora 00 00 pe locul 1.
T/A înseamnă Trivia/Amuzante, această categorie nu se punctează la fel și cea de la linksharing.
Răspunsurile trebuie să fie complete și nu copiate de la alți useri.

| onasis1961 a răspuns:

Citeste regulamentul:
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

| darrio2007 a răspuns:

La sfarsitul zilei(ora 00.00)sa fii pe primul loc.Dar cu raspunsuri folositoare si la obiect.Altfel pot fi sterse unele dintre ele si pierzi primul loc.

| Biuta95 explică:

Va multumesc tuturor

| alexs99 a răspuns:

Pentru a deveni campionul zilei trebuie sa ai cele mai multe raspunsuri date intr-o zi cu conditia ca ele sa respecte regulamentul concursului.

| Bewaree a răspuns:

Raspunde folositor la multe intrebari

| Danişor a răspuns:

Salut! poti sa ii scrii o felicitare drept ca cadou. Exemplu : Scumpa(numele prietenei)
Astazi este o zi speciala pentru tine
Vreau sa stii ca chiar daca nu iti sint alaturi, in gind esti mereu prezenta.
Fie ca ziua aceasta sa-ti ramie o amintire placuta cu zimebete din suflet
Orce lacrima care v-a aparea pe fata ta sa fie doar de bucurie.
Ceea ce am vrut sa iti spun in acest mesaj este ca Vreau sa stii ca tin la tine foarte mult.La multi ani happy Mult noroc!