| shawol a întrebat:

Cum devin Expert TPU, userul anului?

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Ca să devi expert trebuie să ai minim 500 de răspunsuri, o rată a răspunsurilor câştigătoare de minim 10 % (din 10 răspunsuri, măcar 1 să fie cu fundă), minim 2 luni pe site şi să fi respectat regulamentul TPU.ro.
După ce ai îndeplinit toate aceste cerinţe, adminii au ultimul cuvânt. Ei aleg dacă devi sau nu expert.
Vezi pe blog
www. TPU.ro/blog
Dai căutare "expert TPU"
Atenţie: Nu contează numărul de fundiţe! Sunt useri în vârful clasamentului cu sute, poate chiar mii de fude, dar care nu-s esxperţi: Agentul47, Apache, Răzvan, ErotiquEConseils etc.

User-ul anului este votat de toţi userii TPU, în preajma zilei de 26 noiembrie, ziua TPU. Vezi mai multe pe blog:
www. TPU.ro/blog
Dai căutare "user-ul anului"

Baftă!

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Interesant!
Expert te fac adminii dacă ai calitate în răspunsuri (minim 500 votate ca inteligent/folositor), activitate constantă dar și respectarea politicii site-ului.
Ca și user-ul anului, se face strigare cu voturile celorlalți membri ai TPU-ului.
Din punctul meu de vedere oferind funda prin postările tale, nu te văd cu un așa statut. De ce "mituiești"? Funda nu este a ta, ci a site-ului.
Succes!
Pa, pa.

| shawol explică (pentru Legiuitoarea):

Eu nu mituiesc. stiu ca funda nu e a mea dar este dreptul meu sa o dau cui cred. ca user al anului, imi imaginez ca ar fi trebuit sa stii ca funda se acorda celui cu cel mai bun raspuns de cel care a pus intrebarea. adica eu am voie sa o dau cand, cui si cand vreau. si chiar nu ma intereseaza parerea ta cu viitorul meu statut

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns (pentru shawol):

Bună.
Și îți place așa de mult să te dai în bărci cu așa comentarii ironice.
Dreptul tău? Mai citește politica site-ului!
Îți garantez că mai puțin din sfertul user-ilor cunosc politica site-ului cap coadă așa cum o cunosc eu. Drept dovadă stau întrebările de la secțiunea Totul despre TPU, nimeni nu se omoară cu cititul, țopa cu întrebarea.
Pe mine nu mă deranjează ce vei ajunge expert și chiar user-ul anului, poți ajunge și al deceniului, și totuși există un... dar...
Încă o dată baftă... la ce vrei tu!
Pa, pa.

| shawol explică (pentru Legiuitoarea):

Daca nu te deranjeaza atunci de ce comentezi? eu nu vroiam sa stiu neaparat ca sa devin eu si mie nu mi merge bine net ul si nu am reusit sa citesc bine politica site ului. decat sa faci comentarii de astea, mai bine nu mai raspunde ok?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns (pentru shawol):

Bună iar.
Este bine că ești sinceră și recunoști că nu ai citit politica site-ului. Respectele mele față de oamenii sinceri.
Facem studiu aprofundat după ce lecturezi, bine?
Succes!
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns (pentru shawol):

Bună.
Și încă ceva, mulțumesc pentru "nefolositor"
Noapte bună.
Pa, pa.

| shawol explică (pentru Legiuitoarea):

Dar ai vazut de ce nu am citit politica site ului? nu e vina mea ca net ul meu are probleme. cand voi reusi sa intru pe site atunci voi citi

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Titlul de „Expert TPU" ți-l acordă administratorul site-ului, în urma postărilor calitative, respectarea politicii site-ului, un raport de 10% între răspunsuri postate și răspunsuri câștigătoare (fundițe), activitate constantă, etc.
Titlul de „Userul Anului" îl poți obține în urma numărului maxim de voturi oferite de către utilizatori, la sfârșitul anului.
Deocamdată, avem 3 useri ai anului :
@Brigaela - anul 2009, @NOname - anul 2010 și @Legiuitoarea - anul 2011.
Baftă!

| OnuOnulică a răspuns:

Trebuie sa raspunzi la cat mai multe intrebari.
Si sa fie folositore.

| Galatz a răspuns:

Trebuie sa raspunzi la intrebari.