| Marys79Marys a întrebat:

Cum pot deveni senior ce imi trebuie?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Pentru a deveni senior trebuie sa ai 10 zile de la inregistrare si 100 de raspunsuri (aprobate)

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți trebuie activitate pe site prin aprobarea și postarea a minim 100 de răspunsuri și 10 zile de la activarea contului.
Succes!
Pa, pa.

| Marys79Marys explică:

Multumesc pentru raspunsuri. Dar se pun si intrebarile de la oracol? S-au doar cele puse de membrii TPU?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Îţi trebuie 100 de răspunsuri aprobate şi trebuie să ai minim 10 zile vechime pe site.
Te pup!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Marys79Marys):

Intrebarile de la oracol nu se pune; ele sunt puse de admini.

| alexs99 a răspuns:

Pentru a fi senior trebuie sa ai 100 de raspunsuri si 10 zile de la crearea contului.