| anonima01 a întrebat:

Cum pot sa trec de la statul de membru junior? Dunda cine imi explica.

7 răspunsuri:
| Eternitas a răspuns:

Pentru a trece de la statutul de membru junior trebuie să ai 100 de răspunsuri şi 10 zile de la data înregistrării. Nu ai nevoie de altceva! Baftă.

| ZmEuRaA a răspuns:

Pai pentru a trece de la stadiul de membru junior trebuie sa acumulezi un anumit numar de funde. Eu zic ca maxim 22 de funde te vor face membru senior. big grin Funda?

| anonima01 explică (pentru Eternitas):

100 de raspunsuri date sau primite?

| maria999 a răspuns:

Buna!
Pentru a deveni la statutul de membru "Senior" trebuie să ai:
1. 10 zile de când ţi-ai făcut contul;
2. 100 de răspunsuri.
Poţi citi mai multe aici: http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente#cautare

| Eternitas a răspuns (pentru anonima01):

100 de răspunsuri date. happy

| Ana94 a răspuns:

Ca să fii senior trebuie să ai 10 zile pe TPU şi minim 100 de răspunsuri.

| anonima01 explică:

Ceva ce tu nu stii.