| twas a întrebat:

Cum pot vedea la care raspunsuri am primit voturi?

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Salut.Nu poti vedea asta decat daca iei fiecare intrebare in parte,la care ai raspuns si te uiti in josul raspunsului sa vezi daca e votat cu vreun calificativ.
Dar asta ti-ar lua timp destul de mult.happyTotusi poti vedea la RANK sau clasamentul utilizatorilor cate voturi de inteligent,eronat, amuzant, nefolositor, folositor ai si poti vedea de asemenea la profilul tau, sa vezi care raspunsuri ale tale au fost castigatoare.Pentru asta primesti si notificari.
Bafta

| twas explică (pentru AvalohAlyn):

Multumesc.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Verifici fiecare raspuns de al tau...
Sub fiecare raspuns, exista optiune Evalueaza, dai click si vezi daca ai primit voturi.
O seara bunahappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Clic pe,, evalueaza '' si vei vedea cum ai fost votat! Dar trebuie sa iei fiecare raspuns in parte! E mai greu de aflat cine te-a votat!
E mai usor de afalt numarul voturilor daca intri la vizualizare profil la punctaj.