| florin422004 a întrebat:

Cum se pun intrebarile favorite? Vreau doar sa pun cateva intrebari.

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Http://i.imgur.com/iS6FHm0.png
Baftă.

3 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna!
Deci intrebarile favorite sunt intrebarile acelea pe care cineva le pune pe site si daca nu ai timp sa raspunzi la ele le pui la ''Intrebari favorite''. Le poti gasi acolo unde scrie ''Logat ca florin422004''. Nu poti pune intrebari favorite, Poti posta pe site doar intrebari si raspunsuri. Sper ca te-am ajutat.

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Bună.
Sub căsuța în care scrii răspunsul scrie "adaugă la favorite".Dai click.
Pa, pa.

| florin422004 explică (pentru Trandafiiiiiiiiiiiraș):

Multumesc, dar tot nu m-am lamurit. Ahaaa da acum stiu casuta care scrie "Raspunde si tu" scrie jos adauga la favorite.