| anonim_4396 a întrebat:

Da, am experimentat-o si pe-asta! Am luat funda la propria mea intrebare!
http://www.TPU.ro/......lin-te-ai/
Prea tare! Aseara mi-am sters-o(anonimizat-o) de cum am suferit o schimbare de look...si ce observ? Ma loghez azi, la 11, am o funda-n plus! Ha(m) ha(m) ha(m)!
Voi ati mai patit lucruri d-astea bizare/neasteptate pe TPU? Ce naspa ca acum au un impediment copiii astia cu aceste conturi de Seniori. Daca era ca inainte, isi faceau cateva conturi intr-o ora, puneau ceva intrebari, se votau, iar dupa 2-3 zile(sau cat e termenul) venea funda tot la ei dupa ce stergeau intrebarea!

Răspuns Câştigător
| danielcretu1980 a răspuns:

Fundele le ia cine nu are nevoie de ele. eu n-am trebuinta. le donez cui le vrea.

as propune, daca sunt asa boostere de incredere si inteligenta, sa se dea la toata lumea cate una. sa fie toti copiii fericiti happy
se face prea mult caz de ele.
ironia e ca ele sunt niste cocarde, care si in viata reala au acelasi rol futil: evidentierea faptelor maifeste si unanim recunoscute happy
asa suntem noi: mai important ambalajul decat continutul.

16 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, haioasă fază.

greece12
| greece12 a răspuns:

Ca ti-ai dat singur funda tot e ceva.
Bine ca nu te-ai raportat singur, sa te trezesti autosuspendat!

| Abandoned a răspuns (pentru greece12):

Nu mi-am dat-o eu! Nu am sters intrebarea intentionat, crezand ca voi primi automat funda. Cat despre raportat, am avut in gand! happy Dar pentru ce sa ma raportez? N-am deranjat pe nimeni cu nimic...cred big grin

| greece12 a răspuns (pentru Abandoned):

Traind pe site-ul tuturor posibilitatilor,o cautasem pe cea mai cea! Sau,de emotie iti pieri si cheful de ras? Razi, macar zambeste, maine poate fi mai rau!big grin

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Super tare faza laughing
Si DA, ai dat idei pustilor!

| danielcretu1980 a răspuns:

Si la ce te-au ajutat fundele alea?
ti-a crescut respectul de sine sau IQ-ul?

| Abandoned a răspuns (pentru danielcretu1980):

Ambele, sa mor eu!

| danielcretu1980 a răspuns (pentru Abandoned):

Felicitari. la mai multe si la mai mari.

| Abandoned a răspuns (pentru danielcretu1980):

Of, nu eu le cautam, jupane daniel! Daca eram aici pentru funde atunci nu eram asa fraier ca sa mai anunt pe altii. Taceam si ma "funditam" singur. A fost o intamplare bizara, ca am descoperit asta. N-ai inteles unde bat cu postarea asta big grin
Am mai avut inainte pe TPU 2 conturi cu peste 600 funde cumulat...luate pe merit, nu pe cersit sau prin cai mai putin ortodoxe/legale.

| Abandoned a răspuns (pentru danielcretu1980):

Frumos discurs...cocarda!

| danielcretu1980 a răspuns (pentru Abandoned):

Hi hi
ca n-am putut sa pun doar smily-ul

| danielcretu1980 a răspuns (pentru Abandoned):

Fundele le ia cine nu are nevoie de ele. eu n-am trebuinta. le donez cui le vrea.

as propune, daca sunt asa boostere de incredere si inteligenta, sa se dea la toata lumea cate una. sa fie toti copiii fericiti happy
se face prea mult caz de ele.
ironia e ca ele sunt niste cocarde, care si in viata reala au acelasi rol futil: evidentierea faptelor maifeste si unanim recunoscute happy
asa suntem noi: mai important ambalajul decat continutul.

| carminaburana43 a răspuns:

Eu am patit ca si pina ziua de azi TPU imi este de acord cu 29 de funde ce am primit si nu-mi apare la punctaj desi am sesizat la Cristiana de 2 ori si de doua ori mi-a promis ca se regleaza deja am renuntat sa le mai vad vreodata la punctaj.Da si sunt de acord cu ceea ce scrii.

| Abandoned a răspuns (pentru carminaburana43):

Deci dvs spuneti ca va lipsesc 29 de funde? Si restul utilizatorilor...mai toti patim asta...nu stiu daca chiar vreo 20-30 de funde, mai multe, mai putine. Multumesc de raspuns!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e chiar cine stie ce. Anonimizand-o (sper ca am scris bine) nu se mai considera ca iti apartine. Ai castigat funda datorita voturilor.

| Abandoned a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu ca s-a intamplat ceva normal...dar de abia acum se poate intampla, de cand ne putem sterge intrebarile devil

| anonim_4396 explică (pentru Abandoned):

Baftă la descoperit fenomene ciudate în continuare, că văd că ai făcut un hobby din asta... sau am descoperit eu doar foarte târziu, urarea fiind tardivă?