| MiculFaraon a întrebat:

Daca castig azi tricoul TPU. Cum fac sa il primesc sau sa ii contactez pe cei de TPU sa mi-l trimita.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Adminii iti vor trimite un e-mail in care iti vor cere date de contact cum este nume, prenume, marimea la tricou, nr. de telefon, adresa completa s.a.
Tricoul il vei primi prin curierat.
Te pup!

| MiculFaraon explică (pentru anonim_4396):

Si eu te pup si multumesc pentru raspuns!

| MiculFaraon explică (pentru anonim_4396):

Te rog frumos mai spune-mi si mie la ce ora se termina concursul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MiculFaraon):

Buna!
La orele 00:00.
Atentie! Nu trebuie sa te opresti de pe locul 1, mai da in continuare raspunsuri, altfel iti iau altii locul, daca vrei sa mai castigi.
Succes atunci!
Te-am pupat!

| MiculFaraon explică (pentru anonim_4396):

Iti multumesc din tot sufletul. Esti cea mai de treaba persoana de pe TPU!

10 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
In momentul in care tu esti ales castigator, te vor anunta adminii, iti vor trimite un e-mail in care te anunta ca esti fericitul castigator si iti vor cere datele tale de contact ..adresa/numar de telefon etc. apoi tricoul va fi trimis prin curierat.
O zi frumoasa sa ai

| alexs99 a răspuns:

Dupa ce vei fi confirmat ca si castigator vei primi un mail de la admini in care iti vor cere detalii.

| MiculFaraon explică (pentru alexs99):

Multumesc pentru raspuns. Si azi voi afla castigatorul de 25.06. 2013 nu?

| WhiteLore a răspuns:

Si eu am fost dar n-am primit nimic nici email deci eu zic ca o sa incerci degeaba, dar bafta in coninuare

| TPU.ro a răspuns (pentru WhiteLore):

Care-i rostul acestor randuri? Nu ai fost validat in postura de campion al zilei ca sa fie nevoie sa te contactam sa iti trimitem un tricou.

Alexandra - TPU

| WhiteLore a răspuns (pentru TPU.ro):

... dar am fost pe primul loc... si nimic