| MiculFaraon a întrebat:

Daca castig azi tricoul TPU. Cum fac sa il primesc sau sa ii contactez pe cei de TPU sa mi-l trimita.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Adminii iti vor trimite un e-mail in care iti vor cere date de contact cum este nume, prenume, marimea la tricou, nr. de telefon, adresa completa s.a.
Tricoul il vei primi prin curierat.
Te pup!

10 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
In momentul in care tu esti ales castigator, te vor anunta adminii, iti vor trimite un e-mail in care te anunta ca esti fericitul castigator si iti vor cere datele tale de contact ..adresa/numar de telefon etc. apoi tricoul va fi trimis prin curierat.
O zi frumoasa sa ai

| WhiteLore a răspuns:

Si eu am fost dar n-am primit nimic nici email deci eu zic ca o sa incerci degeaba, dar bafta in coninuare

| MiculFaraon explică (pentru anonim_4396):

Si eu te pup si multumesc pentru raspuns!

| MiculFaraon explică (pentru anonim_4396):

Te rog frumos mai spune-mi si mie la ce ora se termina concursul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru MiculFaraon):

Buna!
La orele 00:00.
Atentie! Nu trebuie sa te opresti de pe locul 1, mai da in continuare raspunsuri, altfel iti iau altii locul, daca vrei sa mai castigi.
Succes atunci!
Te-am pupat!

| MiculFaraon explică (pentru anonim_4396):

Iti multumesc din tot sufletul. Esti cea mai de treaba persoana de pe TPU!

| alexs99 a răspuns:

Dupa ce vei fi confirmat ca si castigator vei primi un mail de la admini in care iti vor cere detalii.

| MiculFaraon explică (pentru alexs99):

Multumesc pentru raspuns. Si azi voi afla castigatorul de 25.06. 2013 nu?

| TPU.ro a răspuns (pentru WhiteLore):

Care-i rostul acestor randuri? Nu ai fost validat in postura de campion al zilei ca sa fie nevoie sa te contactam sa iti trimitem un tricou.

Alexandra - TPU

| WhiteLore a răspuns (pentru TPU.ro):

... dar am fost pe primul loc... si nimic