| teo530 a întrebat:

Dacă un alt uitilizator senior îmi evaluează o întrebare primesc o notificare că mi-a evaluat-o. De ce nu văd asta la punctaj? Unde pot găsi lista cu întrebările evaluate de mine?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Când un utilizator evaluează întrebarea ta, tu vei primi o notificare.
Evaluările primite/date nu sunt contorizate în niciun mod, deci nu se vor afișa în tabelul punctelor asociate contului tău.
Nu există o listă pentru că evaluările (nu voturile) nu sunt contorizate.

1 răspuns:
| teo530 explică (pentru LPCTSTR):

Păcat... Mersi de răspuns.