| anonim_4396 a întrebat:

De ce administratorii site-ului TPU permit afisarea intrebarilor puse de copii in gen "cine are 12 ani ca mine funda", "cine ghiceste primul cati ani am funda", "cine e aceeasi zodie ca mine funda", "cine imi ghiceste zodia funda"; pentru ce sunt tolerate aceste intrebari absolut fara nici un rost?

Răspuns Câştigător
| Abandoned2 a răspuns:

Ba supravegheaza ce poza imi pun eu pe profil cu mare strictete. Nu ma scapa Cristina!

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Administratorii şi regulamentul site-ului Nu permit postarea unor astfel de întrebări şi acest tip de întrebări se raportează. Noi suntem cei care trebuie să luăm atitudine, atrăgând atenţia autorului şi raportându-le.
(Nici un admin întreg la cap nu e în stare să citească toate postările care apar pe site, ca să şteargă cele care încalcă regulamentul. Pentru asta şi avem butonul "Raportează".)

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Si cand raportez o intrebare sau un raspuns nu se intampla nimic cu acea intrebare/raspuns, ramane exact ca inainte de a o raporta.

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru că e nevoie de minim două raportări.
(Mai rogi pe cineva să te ajute.)

| Flav a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care adminii lasa pe site user-ii needucati, neciopliti si crescuti in spatele blocului sa-si etaleze pe site frustrarile, vocabularul limitat si diareele verbale.
Exemplu:
http://www.TPU.ro/......l-urmator/
Lamurit?

| anonim_4396 explică (pentru Flav):

Si ce greseala gramaticale e mai prostule la intrebarea aia?

| Outspoken2 a răspuns:

Da, acestea sunt fleacuri fata de ceea ce am vazut eu.Ma scot din minti intrabarile acelea cu marirea penisului,cele cu dati-mi si mie id, cele cu ajutati-ma la teme, uni vorbesc urat etc.Nu inteleg acei copii...Trebuie facut ceva in legatura cu ei!
pa pa.Revelion placut!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da-le naibii. Din pacate, administratorii nu mai intra pe site sa supravegheze, si atunci mama prostilor e mereu gravida.

| Abandoned2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba supravegheaza ce poza imi pun eu pe profil cu mare strictete. Nu ma scapa Cristina!