| UnBroken2016 a întrebat:

De ce daca vreau sa pup in fund un user intrebarea ramane " Cutarica e cel mai tare din parcare si parcarea era goala " dar daca critic un user intrebarea se sterge? Nu se minte peste tot ca e o lume libera?

8 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

E destul de simplu...O lauda nu a,, omorat pe nimeni
Probabil acea critica se considera, atac la persoana, lucru interzis pe TPU.dar depinde si de persoana /persoanele impicate.
Nimic nou!

Răspuns utilizator avertizat
| UnBroken2016 explică (pentru TrainRider):

Mai traieste Alan ala ca nu l-am mai vazut parca thinking

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

Chifteaua Crocanta este el, nu ti se pare cel putin suspect?

| UnBroken2016 explică (pentru Drimmero):

Nu pentru ca puneau inainte intrebari in acelasi timp ( PARCA ). Daca avea 2 conturi clar unu trebuia sters. Dar poate ai dreptate.

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

Are 2 conturi facute pe 2 e-mailuri, adminii nu sesizeaza de fiecare data. Aceleasi intrebari puse de Chiftea in comparatie cu cele spuse de Alan, eu m-am convins ca el este. La experienta mea in arta trolling-ului, era imposibil sa nu ''miros'' miscarea asta/

| UnBroken2016 explică (pentru Drimmero):

Sa ii fie de bine... Nu e ca ma doare prea tare de ce face altul laughing