| AlexDu a întrebat:

De ce imi publica asa greu raspunsurile pe TPU?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
esti utilizator nou si trebuiesc verificate toate raspunsurile apoi aprobate de admini.iar daca nu incalca regulamentul, vor fi aprobate.
O zi frumoasa sa aihappy

10 răspunsuri:
| DudyyGreen a răspuns:

Te referi ca nu le vezi imediat dupa ce le postezi? Mi se pare ca mai intai sunt verificate de bot pentru a nu fi cuvinte vulgare sau alte chestii de astea.

| Inger0Cazut a răspuns:

Raspunsurile sunt mai intai trimise la centru lor ca sa le verifice daca nu contin ceva obsecen/ilegal/neglijabil/spam/irelevant sau este o piraterie.

| AlexandraDianca a răspuns:

Toate trebuiesc verificate si citite si deasemeni sunt foarte multe din cate se vede. Asa ca va trebui sa astepti putin mai mult decat crezi. Sper ca te-am ajutat!

| AlexDu explică (pentru DudyyGreen):

Am dat niste raspunsuri de dimineata si imi arata ''In asteptare''.
straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu se publica greu.
Probabil esti mai nou venit si de-asta trebuie aprobate.
Te pup!

| DudyyGreen a răspuns (pentru AlexDu):

Cum ziceam, trebuie sa ti le verifice ^^! Stai linistit, o sa se trimita

| Seby90 a răspuns (pentru AlexandraDianca):

Gresit, utilizatorilori juniori le sunt postate raspunsurile doar dupa ce au fost vizualizate fara a fi raportate de catre cei seniori de cel putin 5 ori. Asa ca nu vb fara sa stii.

| Seby90 a răspuns (pentru caramela):

Esti expert TPU si nu ai habar de ce vb, bravo.

| AlexandraDianca a răspuns (pentru Seby90):

In primul rand, asta am spus si eu dar fara complicatii! In al doilea rand, parca nu ai voie sa postezi raspunsuri cu cuvinte prescurtate straight face :/!,, Din dorinta de a avea o comunitate cat mai utila si cat mai placuta te rugam ca raspunsurile tale sa respecte 3 reguli minimale:

- o exprimare corecta gramatical (toate propozitiile incep cu litere mari si se termina cu semne de punctuatie, fara prescurtari de tipul "nu stiu"(.), "acum"(.), "adica"(.) si fara dezacorduri flagrante).
- ne amuzam, dar nu ne batem joc de ceilalti.
- sa lasam obscenitatile pentru cei mai putin inteligenti.,,

| Fatamuntilor a răspuns:

Esti utilizator junoir...Ai nevoie de o perioada de proba si de aceia raspunsurile tale au nevoie de aprobarea unui admin