| TotEuMa a întrebat:

De ce nu imi apar toate raspunsurile date? imi apar doar 76 si am cel putin 100.

8 răspunsuri:
| x3Ad a răspuns:

Buna! Fiecare actualizare se face dimineata la ora 6.00.

| Esperança a răspuns:

Deoarece abia mâine se actualizează şi atunci o să îţi apară toate răspunsurile, întrebările, rank-ul şi fundele.
Le poţi vedea dacă dai la "Răspunsurile mele" adică aici: http://www.tpu.ro/site-users/answered-questions/ dar ca număr mâine.
O seară bună!

| TotEuMa explică (pentru Esperança):

Dar fundele imi apar... si raspunsurile nu.mi apar nici cele de ieri.

| Esperança a răspuns (pentru TotEuMa):

Da,păi fundele în mod normal apar imediat.
Ieri tot 76 de răspunsuri ai avut?
Atunci scrie la "Contact" http://www.tpu.ro/contact
Sigur e o problemă de la site, au ceva probleme tehnice, dar o să îţi apară, stai liniştită, dar anunţă-i ca să poată rezolva probema!

| TotEuMa explică (pentru Esperança):

Ok, mersi mult:*

| Esperança a răspuns (pentru TotEuMa):

Cu plăcere!:*

| xlollypop a răspuns:

Deoarece actualizarile se fac la 6 dimineata..maine cu siguranta vei avea atatea raspunsuri cate ai datwinking

| vali1985 a răspuns:

Asteapta pana a 2-a zi si iti vor aparea raspunsurile.