| missakihabara a întrebat:

De ce nu marge sa raspund la intrebari pe TPU? Nu am mai intrat pe cont de ceva vreme.

Răspuns Câştigător
| Catalinene22 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat uite cum trebuie sa procedezi.

Pasul 1tongueostezi raspunsul.
Pasul 2:Te uiti acolo unde scrie Logat ca numele tau asa si dai la raspunsurile mele si vezi daca e acolo, trebuie sa fie si dai clik pe el ca atunci se confirma mai bine.

Eu asa am facut sper sa iti fie de ajutor. Funda?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă folosești Internet Explorer, înlocuiește browser-ul!

| missakihabara explică (pentru Catalinene22):

Multunesc,am sa increrc

| missakihabara explică (pentru Catalinene22):

Multumesc,am sa incerc

| TPU.ro a răspuns:

Buna! Daca problema persista, desi folosesti alt broswer decat Internet Explorer, scrie-ne pe contact@tpu.ro cu mai multe detalii.
Colegii mei lucreaza acum la remedierea situatiei cu Internet Explorer-ul.

Alexandra - TPU