| kiddo3mâncaţiaş a întrebat:

De ce nu pot primi funda la raspunsurile mele? este din cauza faptului ca sunt membru nou de foarte curand? nu inteleg de ce nu mi se poate acorda funda. oare pentru ca sunt membru junior?sad

Răspuns Câştigător
| pipluup a răspuns:

Se mai intampla cateodata sa fie o eroare, dar dupa ceva timp isi revine. Nu te ingrijora ca o sa capeti si tu funda.big grin Primesc funda?

5 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

NU! De unde ai scos asta?
Funda o primești dând răspunsuri folositoare, iar persoana care a pus întrebarea dacă consideră răspunsul tău bun, atunci îți dă funda ție!
Momentan ai 2 răspunsuri câștigatoare (două funde) și abia ți-ai făcut contul.
Mai multe vezi aici http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| kiddo3mâncaţiaş explică (pentru Esperança):

Iti multumesc!happy am raspuns la o intrebare a unei fete cu care mam imprietenit pentru ca i-a placut mult raspunsul meu, dar nu aparea sa poata da funda la rapsunsul meu, dar la al meu, in rest la celelalte putea. de asta nu stiam happy iti multumesc!

| andreea5353 a răspuns (pentru Esperança):

Fiindca sunt junioara [laughing] nu pot trimite mesaje celor seniori. De ce? straight face

| Esperança a răspuns (pentru andreea5353):

Dacă cel căruia vrei să îi trimiți mesaj are selectat să primească mesaje doar de la membrii seniori nu îi poți trimite, dar dacă are selectat să primească mesaje de la toți utilizatorii TPU atunci orice utilizator chiar și cel junior îi poate trimite mesaj.
Acestea sunt regurile site-ului.
Mai multe vezi aici http://www.tpu.ro/blog/?p=2183

| Esperança a răspuns (pentru kiddo3mâncaţiaş):

Se întâmplă uneori să fie o eroare a site-ului (probleme tehnice, suprasolicitat) și din această cauză întâmpinăm această problemă și anume că nu apare funda aceea în dreptul răspunsurilor primite recente.
Dacă se mai întâmplă această problemă, spune-i prietenei tale să dea un refresh la pagină sau să revină peste câteva minute și atunci sigur o să apară funda și în dreptul răspunsului tău!
Nu te speria, că asta nu ține de membru senior sau junior, ci de problemele site-ului.
O seară bună!