| adriancraiescu a întrebat:

Dupa rang-ul de Junior ce rang urmeaza si la ce puncte il obtii?(In TPU)Fundita!

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
După rangul de junior urmează rangul de senior.
Membrul senior este utilizatorul care are cel puţin 10 fundiţe şi cel puţin 100 de răspunsuri,iar expertul TPU este utilizatorul care a fost ales expert fiindcă are răspunsuri corecte şi inteligente, fiindcă nu se ia de alţi useri, fiindcă este ingrijit in răspunsuri şi fiindcă are cel puţin 500 de răspunsuri şi vechime pe site de minim 2 luni.
TPU se bazează pe calitatea răspunsurilor, nu pe cantitatea lor!
Baftă!

3 răspunsuri:
| adriancraiescu explică (pentru misterioaѕa):

Multumesc,acum am inteles care e faza cu acest site.Multumesc.Ai fundita.

| Karinakari99 a răspuns:

După acest pas de membru " junior ", urmează membru " senior ".
Pentru a fi membru " senior " trebuie să ai 10 zile de la data înregistrării şi maxim 100 de răspunsuri.Răspunsurile câştigătoare nu contează. Răspunde la cât mai multe întrebări să faci 100 de răspunsuri. Odată ce devii o să ai mai multe drepturi:
-de a raporta;
-de a vota;
-De a conversa pe chat TPU-ului ( " Discută live " ).
Succes şi numai bine.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu îl putem numi rang, ci statut.
Urmează cel de „Senior", pe care îl poți dobândi dacă ai minim 10 zile de activitate pe site, și 100 de răspunsuri aprobate.
Rang-ul este poziția în clasament, adică 19790 în cazul tău.
Baftă!