| Kiwibibilă a întrebat:

Există vreo posibilitate prin care să ignor complet un utilizator TPU, asta însemnând să nu-i mai văd niciun răspuns/ nicio întrebare?

Răspuns Câştigător
| Speed99 a răspuns:

Drăguț.

Apropo, "bff foreva'" = best friends forever foreva'. Imi amintesti d-aia care spun "rip in peace".

49 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Din moment ce iti apar, nu cred ca exista... laughing Iti dai seama ca ar fi existat posibilitatea asta.

| RAY a răspuns:

Din pacate nu se poate, nu in forma de azi, inainte asa era, acum cu formatul asta nou de script nu se mai poate

| WithinShadows00 a răspuns:

Odinioara se putea. Cand dadeai ignore nu mai vedeai postarile acelui user. Dupa aia au tot modificat pana s-a ajuns si la cereri de oprit ignorarea. Nu stiu a carui idee a fost, dar trebuie sa fi fost cineva influent din comunitate cu multe idei crete.
Acum daca dai ignore poti vedea postarile respectivului atat ca nu mai interactionati 1:1.

| T0T a răspuns:

Nu. Cine te-a supărat așa rău kiwibibilo?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DIn pacate nu se poate. Pe vechea versiune a site/ului nu iti mai aparea nimic dar nu stiu ce inteligent a avut brilianta ideea de a schimba asta. Am pe hahalerul ala de cristi la ignore, mi se face greata cand ii vad intrebarile legate de pantofi. NU are material pe net destul de frecat menta, mai foloseste si TPU pentru asta. Obsedat nebun.

| Drimmero a răspuns (pentru WithinShadows00):

Din penibil in penibil,, ramai cu drimmero in gand fara sa vrei, esti tunar de acum incolo?

Daca nu te-as cunoaste, as zice ca varsta de 15 ani e mare.

| WithinShadows00 a răspuns (pentru Drimmero):

Ar trebui sa te amuze, culmea ca te supara. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru WithinShadows00):

Ai impresia ca ma deranjeaza in vreun fel? Te astepti sa te raportez acum? Nu asta mi-e menirea,, doar ma amuz.

| PersonajFictiv a răspuns:

Nu, nu exista.
Eu cunosc unii useri dupa avatar, cand vad avatarul lor nici macar nu le citesc intrebarea.

| Speed99 a răspuns:

Cine te-a suparat, Kiwi?

| Kiwibibilă explică (pentru Speed99):

Sincer, Ray. N-am nimic personal cu el dar daca mai citesc aberatiile lui despre aspectul fizic bla bla bla s-ar putea sa dau intr-o hepatita noua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Aveti ce aveti cu saracul baiat, nu gluma laughing

| Speed99 a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Oh da, Ray si gunoaiele pe care le scuipa.

Da' vorba aia, "rau cu rau, dar mai rau e fara rau"; c-am primit ignore de la el in urma cu 2 saptamani si parca mi-e dor sa ma mai contrazic cu el despre perceptiile sale eronate.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Speed99):

Awwww. Se naște ceva aici!

| Speed99 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Hai ca m-ai facut curios. Ce zici tu ca se naste aici? thinking

| GoldenZenith a răspuns (pentru Speed99):

Bff forevaaaa'

| GoldenZenith a răspuns (pentru Speed99):

Scoate un f de acolo. Ai înțeles ideea, Speedy. Autocorrectul mă omoară, urc in sus love struck

| JJ227 a răspuns:

Hello. Da. Pur si simplu ii dai block. Dai click pe el si ai undeva buton de ignore... ii spune "ignora utilizator".

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Kiwibibilă):

RAY asta are probleme grave sus la mansarda nu are rost sa iti pierzi timpul cu el.

| Kiwibibilă explică (pentru Speed99):

Rip in peace made my day laughing)))))

| sweetangels a răspuns:

Da, fa exact ce o sa fac eu acum cu tine. BLOCK

| RAY a răspuns (pentru Kiwibibilă):

De ce nu mi-ai spus asta intr-un mesaj privat ca te disper cu intrebarile mele, nu e frumos sa faci asa ceva

| RAY a răspuns:

Speed99
parca mi-e dor sa ma mai contrazic cu el despre perceptiile sale eronate.
sti prea bine de ce te-am ignorat pentru ca mai jignit, ce perceptie eronata am eu ca fizicul conteaza

| RAY a răspuns:

în 16 August | suntserios a răspuns (pentru Kiwibibilă):
RAY asta are probleme grave sus la mansarda nu are rost sa iti pierzi timpul cu el.
omule pai e frumos sa jignesti, nici macar nu ma cunosti, lipsa educatiei, bunului simt

| Kiwibibilă explică (pentru RAY):

Nu ma dispera intrebarile tale ci discursurile despre importanta aspectului fizic. Şi daca iti spuneam nu cred ca incetai. Oricum nu trebuie sa renunti tu pentru ca ma enervezi uneori.

| Kiwibibilă explică (pentru RAY):

Îmi prezint scuzele dacă te-am deranjat cu ceva, e normal ca unii să te placă şi alţii tu.

| RAY a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Daca imi spuneai aveam o conversatie matura si rationala, pai e important aspectul fizic, de ce sa nu recunoastem asta, de exemplu cele mai populare fete din licee sunt fetele frumoase cei mai populari baieti sunt frumosi, persoanele frumoase sunt admirate la tot pasul, in fapt simplu fapt ca privesti o persoana frumoasa este ca a injecta heronia cuiva, cei drept am exagerat cu intrebarile asa e, voi incerca sa numai pun atatea, conteaza si personalitatea, degeaba e frumoasa dar tarfa, nu spun sa fi disperata sa fi frumoasa deci voi va petreceti ore in fata oglinzi dar fizicul este extrem de important, nu putem nega asta

| RAY a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Gandesteste numa la faptul ca voi fetele cheltuiți undeva la 2 miliarde de dolari pe cosmetice anual numai vorbesc de operati

| RAY a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Nu e vorba ca trebuie sa isi ceri scuze esti om si poate ca te-am deranjat cu ceea ce am afirmat nu tu trebuie sa isi ceri scuze tu nu mai jignit cu nimic si cei doi destepti de sus mai ales sunt serios, e parera ta si o respect