| Kiwibibilă a întrebat:

Există vreo posibilitate prin care să ignor complet un utilizator TPU, asta însemnând să nu-i mai văd niciun răspuns/ nicio întrebare?

Răspuns Câştigător
| Speed99 a răspuns:

Drăguț.

Apropo, "bff foreva'" = best friends forever foreva'. Imi amintesti d-aia care spun "rip in peace".

49 răspunsuri:
| Kiwibibilă explică (pentru RAY):

Pai n-ai venit la mine la liceu. Aici toate naspetele sunt populare pentru ca sunt guralive.

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Nu toate fac asta. Unele sunt ok de la Mama Natura. nici macar machiaj nu le trebuie.

| RAY a răspuns (pentru Kiwibibilă):

As veni la tine la liceu daca as avea varsta ta dar sunt prea in varsta, banuiesc ca multe sunt populare si noaptea cu multi baieti

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Tie clar nu isi trebuie sys, te-a lasat mama natura frumoasa

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Mai folosesc și eu. trebuie câteodată. thinking
Hai mai, că nu sunt vreo zâna laughing)

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nu te mai da la lavabila pe fata, aviz celor care nu au nevoie,, va spun ca sunteti mult mai atragatoare asa naturale cum sunteti!

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

hee hee eu o fac discret și ocazional. În general îmi scot in evidenta ochii.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Observ ca ochii sunt scosi cel mai mult in evidenta, d-aia te intreb la ce te mai machezi,, as avea nevoie un gps daca te-as privi in ochi, nu de alta dar mi-ar da lumea peste cap! )))

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Wow! Ce vrăjeală expirataaaaa. laughing) Mă așteptam la mai mult de la tine thinking

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Daca bagam metaforele mele la bataie, incepea lumea sa interpreteze ca mi s-a pus pata pe tine,, sigur vrei sa le scot din dotare?

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Uimește mă! laughing

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Daca te uimesc, apoi poate o sa mi puna pata cu adevarat, nu te-ai gandit?

ce as putea sa zic? Privirea ta are in plan sa-mi fure ochii.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

laughing nu te cred! Sâc!

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

))))) Tipic,, sa stii ca nu sunt mistocar in timpul liber/

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru RAY):

Nu te mai agita; atunci cand o femeie o avea doar 3 perechi de pantofi, o sa faca cumparaturi in 1-2 ore, o sa se imbrace pentru petrecere in 5 minute, o sa recunoasca faptul ca gateste execrabil si ca este cicalitoate : atunci ele nu vor mai aprecia frumusetea barbatilor in functie de ce au ei in portofel, pantaloni si in contul bancar

| ALGator a răspuns:

Posibilitatea de a ignora pe cineva complet e disponibila permanent in mintea fiecaruia, doar sa ne folosim de ea. Drepturile noastre, aici ca si in viata, tin pana la pragul usii.
Au existat societati in care unii au hotarit cine nu are dreptul sa existe nici in afara pragului usii lor. Unii dintre cei care s-au bucurat de eliminarea celor pe care ii considerau nedoriti (cu "asimetrii") au patit mai apoi acelasi lucru.
Daca cei de la TPU cedeaza codul, ne putem face fiecare un TPU privat unde sa dispunem.
Pacat ca s-a dat deja cocarda.

| ALGator a răspuns (pentru ALGator):

Apropo. Cind citim intrebarea cuiva, asa cum fac eu cu a ta, e ca si cum ni s-a permis sa-i calcam pragul cu un scop strict. Iti dai seama de ce in acest caz cine ridica pretentii da dovada de tupeu maxim.
Daca ai calcat pragul cuiva, la invitatia lui, si ti se pare ca te-a vatamat, jignit, deranjat, exista linkul pentru "reclamatie". Daca nici asta nu ajunge, nu pot sa inteleg cum ar fi sa îi mai calci pragul inca odata. E clar ca e doar ca sa provoci si si agresezi.
Eu as pune un link ca sa ignor pe cei care sunt agresivi in casa mea. Ar fi cu mult mai util si mai fair play. Daca nu putem desfiinta toate persoanele din lume care ne sunt antipatice, e indreptatit sa nu fim obligati sa-i primim la noi.

| RAY a răspuns (pentru ALGator):

Daca nu putem desfiinta toate persoanele din lume care ne sunt antipatice, e indreptatit sa nu fim obligati sa-i primim la noi.
respect

| RAY a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Asa e