| Anonymus314 a întrebat:

Explicati-mi si mie, ce-i cu chestia asta T/A(Trivia/Amuzante), ce-i asa special acolo?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prosti de peste mari si tari nu au avut ce face si de-asta, mi se pare ca am vazut si eu un utilizator care cerea voie, dar nu e obligatoriu, e un sait comun, deci nu ai de ce sa implori pe cineva sa te alaturi.

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai uite: eu ieri eram extrem de plictisita si suparata, am dat click pe T/A si cand am citi intrebarile, unele raspunsuri, mi s-a ridicat moralul. Aceasta categorie este una in care mai scapi de stres, chiar trebuie sa fim tot timpul serioshi?

| Anonymus314 explică (pentru anonim_4396):

Nu,ma refer in sensul ca toata lumea vrea sa intre in T/a, cum adica? Iti trebuie pasaport ca la vama?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebari puse in ton umosirstic si unele cu usoara tenta triviala. Insusi numele categoriei ar trebui sa fie lamuritor. Daca nu ai intrat inca pe T/A, incearca si vezi cum ti s epare tie. happy

| Anonymus314 explică (pentru anonim_4396):

So frate, asta chiar ca mi-a ridicat moralul:
"Cum imi schimb culoarea si modelul scrisului in lista de mess? funda"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonymus314):

Exact asta mă întreb și eu, îți trebuie pașaport ca să poți da click și să accesezi Trivia/Amuzante? Nici azi nu am aflat, eu intru când vreau să râd puțin, și ies oricând vreau. Nu mi-a interzis nimeni până acum, să intru acolo...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonymus314):

laughing Da chiar ca e buna rolling on the floor N-am mai intrat de mult pe acolo, insa mai e o smecherie. Pentru ca vor un raspuns urgent il vor posta la categoria cea mai vizitata. Altfel vor astepta mult si bine si nu-si vor vedea problema rezolvata. Vei observa ca multe reguli se incalca pe TPU. Asa ca, moralul sus, ca sa-ti folosesc cuvintele in alt context. O seara faina!

| Anonymus314 explică (pentru anonim_4396):

Pai daca posteaza aiurea inseamna ca-s varza,daca ar posta unde ar trebui,cred ca ar primi un raspuns decent si nu s-ar mai plange ca-s luati peste picior,ca vezi,acu' mai toata lumea baga intrebari de genu:"Ce s-a intamplat cu TPU? bla bla si bla bla, imi sterg contul si ud batista"...

A, inca vreau sa aflu de ce vor astia sa-i primeasca in t/a?

| Anonymus314 explică (pentru anonim_4396):

A,deci nu e nimic? ma gandeam ca e ceva gen: iti da ceva pe pm, un link sau ceva cu o legatura catre? si dupa te recunostea daca esti de-al lor sau nu... ma rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonymus314):

Pentru ca nu s-au copt destul la cap, si se tin de capul prostiei altora

| Anonymus314 explică (pentru Anonymus314):

Am aflat, sorry, n-am 3 funde, o sa fac din oceanu' pacific.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonymus314):

Pai sa ne gandim la faza cu mess-ul data de tine drept exemplu. Unde sa o fi postat? Asa a pus intrebarea mai in gluma-mai in serios, nu? Partea de amuzant. Daca o punea pe la "Tehnologie" isi "auzea" de toate. Nu stii ca romanii sunt inventivi? Ocolesc legea, isi vad problemele rezolvate si daca sunt prinsi cu mata-n sac stiu sa dea si explicatii amuzante. N-ai ce le face. I-ai ca atare si cu asta basta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonymus314):

"Cum calculez o putere cu ala de sus 2001? Help pls:XFunda mare:X:XSi voturi inteligent pentru. totiii." Asta era la Gastronomie. Care e legatura, nu o vad. laughing Insa a primit raspunsurile de care avea nevoie.

| Neimportant a răspuns:

Se spun glume...(unele chiar proaste)