| MafiaMTI a întrebat:

'Extremlym' este un hecker? virus

3 răspunsuri:
| MafiaMTI explică:

Acum cateva saptamani am primit injur de 2000 de mailuri,,,, nonstop intrau cate 50/60 si in final dupa 3 zile sau oprit din cate vad am cautat pe google si arfi un hecker,, vreau detalii

| merliahlia a răspuns:

Este un virus

| Cornelyus a răspuns (pentru MafiaMTI):

Este un hecker are foarte multe informatii in domeniile de flooding si acces la servere, acapareaza foarte multe informatii prin distrugerea de Database-uri cu ajutorul carora intra in meiluri. bla bla bla. si ramaneti lefteri fara bani in conturile mastercar visa paypal - si mai are el - doresc informatii despre viata lui. unde sta cum sta ce prietena are fac un reportaj fraudari electronice