| secrets a întrebat:

FUNDA! Am modificat poza mea de la profil si acum nu imi mai arata nici o poza.Am dat salvare modificari dupa ce am schimbat poza. Ce sa fac? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Este week-end; din această cauza nu o vezi, @secrets. Așteapta pana luni la ora 12 dupa-amiaza, și o vei vedea și tu pe profilul tau.
Ai o poza cu o fata cu parul albastrui... http://i.imgur.com/K1cv5.png

7 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Asteapta pana a doua zi si atunci o sa-ti apara.Eu iti vad poza.

| Darcos a răspuns:

Eu iti vad poza...Serverul TPU se incarca mai greu deoarece este suprapopulat...
O sa apara

Funda; sau macar vot... Vreau sa nu mai fiu un membru junior(Suna ciudat)

| hideaway a răspuns (pentru Darcos):

Nu-ți trebuie funde ca sa devii "Senior". Ai nevoie de 100 de raspunsuri scrise (normale), și 10 zile de la data înregistarii (de juniorat).

| Darcos a răspuns (pentru hideaway):

Mersi

| Rockart a răspuns:

Eu o văd.

| MrAngelus a răspuns:

E din cauza actualizarii care dureaza mult. Doar asteapta (eu iti vad poza; e cu un chip de femeie cu parul dat peste ochi).

| Nolkyz a răspuns:

O să îţi apară peste puţin timp.