| anonim_4396 a întrebat:

Ham ham! Ati observat ca notificarile alea de azi se actualizeaza asincron, fara refresh-uri? Wow... ex-stapane Catalin, te-ai intrecut pe tine insuti! Ati observat si voi sau doar mi se pare mie?

Răspuns Câştigător
| Abandoned a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=UouUGEAhDpg
Take that, faithless and accursed insect! >:P

13 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Cum sa nu vad asta, am trecut pe vederea 3F(emeie) nu 3D, acum pot sa spun ca vad de 3 x femeie, doar o vad pe N0name Blondette de 3 ori, fie ca vreau sau nu.Sti cum erau peliculele? cadru peste cadru si in fiecare cadru o alta actiune, acum astept ca Blondette sa-si de-a mana de la ochi sa ii vad ochii gri.
Totusi 3 poze cu N0name seamana cu pozele de la pacanele, alea cu fructe si cand prinzi 3 de acelasi fel Jackpot, unde ii maneta aia ca sa vad poate prind si alte premii.

| NOname a răspuns (pentru Klepto):

Klepto, iar eu am acum două Pisici şi un Ponei. Îmi mai trebuia una ca să duc marele pot.hee hee

| Klepto a răspuns (pentru NOname):

Pacat, eu am tras lozul cel mare, eu am prins blonde tura trecuta, acum am doua blonde si un ponei, acum daca ma gandesc mai bine, nu suna prea bine ce am, mai trag o data de maneta.

| NOname a răspuns (pentru Klepto):

Parcă întrezăresc eu aşa, în colţul minţii mele blonde, că mă tot strigi pe unde apuci, doar ca să mai prinzi o dată trei blonde pe linie. Este?batting eyelashes

| NOname a răspuns (pentru Klepto):

Apropo, acum am o Pisica, un Ponei si un Klepto. Combinatie perfecta. Si ce de avatare! Parcă as fi la un muzeu de artă contemporană TPU-istică, ceva. day dreaming

| Klepto a răspuns (pentru NOname):

Am avut deja 3 blonde pe linie, acum vreau si altceva, diversitatea ii buna, m-ar tenta 3 ponei, ca Mos Craciun nu mi-a adus unul cand eram mic.Cine stie ce combinatii o sa prind pe viitor.
Strigatul este asa Evul Mediu, se lucreaza cu telepatia acum, si vad ca functioneaza.
Nu recunosc nimic, imi dai primul nefolositor/stupid din cariera ta si poate scriu o marturisire, dar nu o si semnez.

| NOname a răspuns (pentru Klepto):

Aştept să mai adauge Cătălin alte voturi şi poate te votez atunci cu altceva decât cele trei, deja celebre. Îmi mărturiseşti atunci tu toate, bine? Numai noateaza-le undeva, să nu uiţi.

P.S. Dar eu oare când prind trei Bărbie pe linie, ceva? Că mie asta îmi promitea Moşul, dar pe-atunci erau mai scumpe decât acum o Dacie, aşa că m-a amânat Moşul meu vreo 3 ani, până am crescut şi nu mi-o mai trebuit. Eh, neserioşi mai sunt şi Moşii ăştia!

| Klepto a răspuns (pentru NOname):

Better late than never! Eu inca visez sa-mi calaresc poneiul peste curcubeu, dar am ajuns la marimea la care pot sa iau poneiul in spate si sa fug eu cu el.
Nefolositor/Stupid or no deal, oricum m-ai umplut de voturi, cred ca mai mult de jumate le am de la tine.

P.S. Ti-am raspuns doar sa ai 3 Tablouri de Edvard Munch, poate prinzi si tu o copie a tabloului si-ti cumperi o masina plina de papusi Barbie, cate una pentru fiecare dezamagire din sacul Mosului.

| NOname a răspuns (pentru Klepto):

Mersi, Klepto. Ai fost generos cu mine, deci o să adorm cu zâmbetul pe buze şi o să visez Poneii şi Barbie printre Tablouri de Edvard Munch toată noaptea. Somn uşor.

| Abandoned a răspuns (pentru NOname):

Stiam eu ca am pus o intrebare prea complexa, asa ca am primit numai raspunsuri irelevante... spam chiar! Ham ham! Eu nu fac spam la intrebarile altora! Ham!

| Abandoned a răspuns:

DA! A confirmat Catalin pe blog ca folosesc AJAX! Vedeti, daca si cainii observa!

| Abandoned a răspuns:

Spiritul meu de observatie imi spune ca Gabi e programator de ciocolata! Ham ham! Sunt mici bug-uri la notificarile alea! Ham!