| Dayuuum a întrebat:

Heei. Aveti idee daca mai e valabila chestia aia cu tricoul care se da celui care raspunde la nu stiu cate intrebari?( de pe TPU) Stiti la ce ma refer cred.

Răspuns Câştigător
| Maioru a răspuns:

Da,se da un tricou ca premiu celui care raspunde la cat mai multe intrebari in ziua respectiva.Nu exista un anumit nr.de intrebari ci la cele mai multe

3 răspunsuri:
| Dayuuum explică (pentru Maioru):

Da, stiu. m-am exprimat eu gresit happy multumeesc big grin

| Seepty a răspuns:

Da inca mai este, cat timp esti pe locul 1 in top poti castiga si tu.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, mai este valabilă :)

Pentru a primi tricou/cană trebuie să răspunzi la cât mai MULTE întrebări într-o zi şi răspunsurile tale să RESPECTE Regulamentul!

DOAR userul de pe locul 1 din "Top 3" va primi tricoul!

Trebuie să fi pe locul întâi şi la ora 24, 00 ( când se trece la ziua următoare )!

Topul aferent zilei "X" se validează în zilele următoare...

Vezi detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

Poţi verifica pe ce loc eşti în top la linkul :
http://www.tpu.ro/campionul-zilei/

Toate cele bune.