| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, bună! Am o întrebare pentru tine: cine alcătuiește oracolul zilei?

7 răspunsuri:
| mola a răspuns:

Administratorii alcatuiesc oracolul zilei, dar poti si TU! Dai un mesaj la contact dupa aia iti scrii intrebarea pentru oracol, si, daca administartorii zic ca merita sa o pui ca intrebare, maine o ai deja pusa. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mola):

Ce contact?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mola):

Multumesc!

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
adminii acestui site au creat acest oracol, deci tot ei pin si intrebarile, daca ai ceva de adaugat, poti sa le trimiti un mesaj cu propunerea prin functia Contact.
http://www.tpu.ro/contact
O frumoasa zi sa ai:)

| mola a răspuns (pentru anonim_4396):

Nicio problema. Bye bye! wave

| Deliα a răspuns:

Administratorii siteului