| Differentx13 a întrebat:

De ce nu pot alege Utilizatorul Lunii?
P.S. : Sunt membru senior!

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Dar nu ai acest cont de 3 luni ( ai aproximativ 1 luna jumate ) abia in luna Octombrie o sa poti nominaliza.

11 răspunsuri:
| CavalerulDreptatii a răspuns (pentru evenso):

Cum pot deveni junior? am 4000 de puncte,, nu stiu ce sa fac

evenso
| evenso a răspuns (pentru CavalerulDreptatii):

Pai esti junior in acest moment.

| CavalerulDreptatii a răspuns (pentru evenso):

Adica ala mai mare.am uitat cum se numeste..cate puncte trebuie sa fac pana la maior?

evenso
| evenso a răspuns (pentru CavalerulDreptatii):

Nu puncetele conteaza pentru a devenii utilizator Senior.
Membru Senior devii atunci cand ai macar 100 de raspunsuri date si minimum 10 zile de la data inregistrarii.
Alte informatii utile gasesti aici http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Concret tu ai dat pana acum 50 de raspunsuri, dupa ce mai dai inca 50 de raspunsuri vei deveni utilizator Senior.

| CavalerulDreptatii a răspuns (pentru evenso):

Am citit l aintrebari fracvente inainte si nu mam lamurit.multumesc de ajutor, ramaan dator cu o berehappy

evenso
| evenso a răspuns (pentru CavalerulDreptatii):

Nici acum nu esti lamurit?
Ai 50 de raspunsuri date si mai trebuie sa dai inca 50 de raspunsuri ca sa devii utilizator Senior ( 50 + 50 = 100 ) happy

| CavalerulDreptatii a răspuns (pentru evenso):

"Am citit inainte"=>nu am inteles inainte de a te intreba

evenso
| evenso a răspuns (pentru CavalerulDreptatii):

Ok, ma bucur daca te-am lamurit.
Bafta! happy

| CavalerulDreptatii a răspuns (pentru evenso):

Same

evenso
| evenso a răspuns (pentru CavalerulDreptatii):

?

| CavalerulDreptatii a răspuns (pentru evenso):

Adica la fel si tie