| AndreeaDementa a întrebat:

Ma gandeam sa fac un xat unde toti membri acestui site sa vorbeasca intre ei. Ce parere aveti? Apropo xatul' o sa apara doar daca primesc 5 raspunsuri afirmative.big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
16 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| danieldan123 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa (sa fie 5)

| AndreeaDementa explică (pentru UnNumeCeNuExistă):

Mai fa-ti 4 conturi si se face xatu' laughing

| adatvd a răspuns:

Da

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Afirmativ

| kta1431k a răspuns:

Ca idee este buna,dar daca te simti bine aici, de ce sa faci un loc unde sa se starneasca confuzia? Si aici avem de-a face cu persoane care din punctul meu exagereaza. Gandeste-te bine inainte de a face ceva. Aici sa ajungi pe chat ai de indeplinit anumite conditii, decizia este a ta dar membrii nu sunt ai tai si nu cred ca o sa reusesti sa ii stapanesti pe toti. Succes si sper sa ramai pe TPU

Răspuns utilizator avertizat
| caractere a răspuns:

Despre ce dracu vorbesti, mai fata? Ce e ala xat? Mai sunteti multi de-astia loviti in freza?
Daca te referi la chat, afla ca TPU are deja unul, mai sus la Discuta Live.

| AndreeaDementa explică (pentru caractere):

Daca vrei sa pui raspunsuri stupide treaba ta. Apropo pune intrebare intrebatoare acolo intrebarea "Ce inseamna xat?" si o sa te luminezibig grin

| caractere a răspuns (pentru AndreeaDementa):

Ete fleosc laughing

| Ally99 a răspuns:

Daaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
Au mai fost enjdemii de xat-uri pe care nu le mai accesează nici dracu'. În plus, există şi chat-ul TPU numit ''Discută Live!''. Eu ţi-am mai răspuns o dată dar văd că nu m-ai luat în seamă.