| andrei733 a întrebat:

Hey care e faza cu indygen? adica am castigat o cartele din aia, mi-o trimit acasa? ca nu am inteles. funda

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Dap,o sa vina acasa un curier care iti aduce un pachet care contine cartela.Nu platesti nimic.Insa o sa astepti ceva timp deoarece presupun ca se strang castigatori si cand se strang mai multi atunci trimit, doar nu o sa trimita o cartela doar pentru tine si plateste curieru de n ori. Este o cartela oferita pentru tineri, deoarece ei stau mult pe internet desii mie unu mi se pare cam putin 1.5gb avand in vedere ca pe voyo cheltuiesti intr-o noapte vreo 2 gb uitandu-te la filme laughing + ca ai avea nevoie si de vreo 100-200 cel putin minute nationale daca e vreo urgenta.

6 răspunsuri:
| andrei733 explică (pentru DenisIonut01):

Da dar nici macar nu m-au sunat?happy

| DenisIonut01 a răspuns (pentru andrei733):

Pai stai linistit/a ca te suna cand ajung eiwinking daca e ceva intreaba pe cei de la TPU, ai jos Contact dai acolo si intreaba fara ezitarea, ei te lamuresc ce si cum.

| andrei733 explică (pentru DenisIonut01):

Nu dar dupa ce mi-am ales numarul au zis ca in cateva minute te va contacta cineeva, si nu m-a sunat nimeni :

| DenisIonut01 a răspuns (pentru andrei733):

Si eu am facut la fel ca tine si nici eu nu am primit nimic dar am rabdare, Am citit la alte intrebari unde a raspuns Alexandra de la TPU si a spus ca cei de la indygen asteapta sa se termine aceast maraton si apoi suna pe toti (nu stiu daca am zis bine maraton probabil terbuia sa zic aceasta sesiune)

| TPU.ro a răspuns:

La finalul Saptamanii Multumirii noi le vom trimite celor de la Indygen datele de contact introduse de voi in formular, iar apoi ei vor lua legatura cu voi si vor stabili detaliile intrarii in posesia smartSIM-urilor.

Alexandra - TPU

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Drept "mulţumire" vei primi GRATUIT o cartelă pe Indygen ( cu număr NOU, inclus şi cu acei 1, 5 Gb pentru net mobil )!

Da, o primeşti acasă şi NU trebuie să plăteşti nimic!

Dacă ai participat la promoţie sau ai fost nominalizat, trebuie să ai un e-mail primit de la TPU şi Indygen, acel e-mail conţine un link, dai click pe el, te redirecţionează pe pagina campaniei şi acolo îţi alegi numărul de telefon, apoi îţi introduci adresa de e-mail şi un nr de telefon pentru contactare.

Apoi, te vor contacta cei de la Indygen pentru a le da adresa la care să-ţi trimită cartela.

Vezi alte detalii şi la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=4340

Vezi Regulamentul la linkul :
http://assetsro.tpu.ro/......pe-TPU.pdf

Vezi alte detalii pe site-ul Indygen :
https://www.indygen.ro/

Toate cele bune.